Kapat
Genel 450 views 0

Franke Buzdolabı Servisi Pendik

Pendik bölgesinde ikamet eden ve buzdolabı ile ilgili sorun yaşayanlar Franke Servis hizmetlerinden faydalanabilirler. İstanbul içinde buzdolabı arızaları için hizmet veren servis, arıza onarımı ve parça değişimi konusunda hizmet vermektedir. Yaşanan arızalar için Pendik Franke Servisi aranıp teknik yardım talep edilerek buzdolabı arızalarının tamiri sağlanabilir.

Franke Servis buzdolabı arızaları için bırakılar arıza kayıtlarından yola çıkarak sırayla ilgili adreslere gitmektedir. Burada öncelikle yaşanan arızanın kaynağını tespit etmek için arıza tespiti yapılmaktadır. Yaşanan arızanın kaynağı bulunduktan sonra Franke Servis tarafından bu soruna yönelik kullanılacak yöntem belirlenmektedir. Bazen parçaların tamiri mümkünken bazen de arızalı parçaların değişmesi gerekebilmektedir. Her iki durumda da yapılacak işlemin maliyetiyle ilgili müşteri bilgilendirilmektedir. Ardından onay alındığı takdirde gerekli işlem yapılarak arızanın giderilmesi ve buzdolabının çalışır hale gelmesi sağlanmaktadır.

Franke Servis buzdolabı yedek parça değişimi için iki farklı yöntem uygulamaktadır. Bunlardan birincisi eğer parça ellerinde bulunuyorsa arıza tespit edildiği zaman parça değişimi sağlanmaktadır. Ancak parça ellerinde bulunmuyorsa bu durumda parçanın getirtilmesi ve getirtildikten sonra müşterinin bilgilendirilmesi sağlanmaktadır. Bilgilendirme ve onay dâhilinde buzdolabının yedek parçası değiştirilmektedir. Arızanın tekrar edip etmediği kontrol edilmekte, eğer bir sorun yoksa işlem tamamlandıktan sonra ekip adresten ayrılmaktadır. Arıza devam ettiği takdirde yaşanan soruna yönelik kapsamlı bir arıza kontrolü yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir