Kapat
İnternet 440 views 0

Hazirticaretsitesi ile İnternetten Satış Yapmak Çok Kolay

Bütün dünyada son yirmi senede internetten satış siteleri son derece gelişti. Günümüzde bütün perakende satışların %20’ye yakın kısmı internet siteleri üzerinden gerçekleştiriliyor. Hazir ticaret sitesi olarak bizler de sunduğumuz özel yazılımla internetten satış yapmak isteyen müşterilerimize yardımcı oluyoruz. E-ticaret hayatında başarılı olmak için kullandığınız alt yapı ve yeterli teknik bilgiye sahibi olmak çok önemlidir. Eğer teknik donanımınız yoksa internetten satışta başarılı olmanız mümkün olmaz. Hiçbir teknik bilgisi olmayan kişilerin bile yüksek cirolara ulaşabildiği sistemimizi kullanarak siz de sıfır teknik bilgiyle e-ticaretin zirvesine yerleşebilirsiniz. Teknik ekibimiz, karşılaşacağınız en ufak sorunlarda bile size destek sunarak sorunsuz satış yapmanızı sağlar. Bu sayede teknik sorunlarla uğraşmanız gerekmez, sadece ürünlerinize odaklanarak daha karlı satışlar yapmanın yollarını araştırabilirsiniz.

İnternetten Satış Yapmaya Hemen Başlayın

Günümüzde size özel bir e-ticaret yazılımı yaratmanın maliyeti en iyi ihtimalle on binlerce lira tutar. Bu tarz özel yazılımlar, sonrada yaratacağı teknik sorunlarla birlikte size yüz binlerce liraya mal olabilir. İnternetten satış yapmak için kullanılan bir diğer yöntem de açık kaynak kodlu yazılımları kurmaktır. Opencart ve Magento gibi yazılımlar, ücretsiz kullanılabilen açık kaynak kodlu eticaret yazılımlarıdır. Fakat bu yazılımların ücretsiz olmaları, masrafsız oldukları anlamına gelmez. Ücretsiz yazılımları kendi ihtiyaçlarınıza göre entegre etmeniz size sıfırdan yazılım yaratmak kadar masraflı olabilir. Bu tür yazılımlar hemen kurup kullanılabilecek yazılımlar değildir. Yazılımların sizin ihtiyaçlarınıza entegrasyonu ve optimizasyonu için teknik bir ekiple çalışmanız gerekir. Bu işlemler son derece masraflı işlemlerdir.

Kusursuz Bir E-Ticaret Sitesin Sahip Olun

Ancak uygun fiyatlarla internetten satış yapmak da mümkün. Bir e-ticaret sitesi için gerekli bütün özellikleri sizler için ekleyerek sıfırdan yarattığımız özel bir yazılımımız var. Çok uygun fiyatlarla satın alabileceğimiz e-ticaret paketlerimiz sayesinde çok makul fiyatlar üzerinden internetten satışa başlayabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlarımız karşılığında sunduğumuz paketler profesyonel tasarımcılar ve yazılımcılar tarafından geliştirilmiş kusursuz bir sistemin üründür. Sistemimizde A’dan Z’ye kadar satış yaparken ihtiyaç duyacağınız bütün özellikleri bulabileceksiniz.

SEO Uyumlu E-Ticaret Siteniz Olsun

Hazır e-ticaret sistemimizin en önemli özelliklerinden bir tanesi %100 SEO uyumlu olmasıdır. Search engine optimization yani arama motoru optimizasyonu alanında bilgi ve tecrübe sahibi profesyonel ekibimiz, sizlere sunduğumuz sitelerin Google’da öne çıkması için gereken bütün tedbirleri alıyor. Bu sayede arama motorlarından gelen organik ziyaretçi sayınız artacak ve internet sitenize potansiyel müşterilerinizi çekerken yapacağınız masraflar azalacaktır. Sitenize ziyaretçi yani potansiyel müşteri çekmek için ücretli internet reklamı iyi bir yol olabilir, fakat geçici bir yoldur. Oysa siteniz Google’da ilk sıralara yerleşirse sürekli organik ziyaretçi çekersiniz ve uzun süre boyunca müşteri kazanmak için para harcamanıza gerek kalmaz. Bizden satın alacağınız hazır ticaret paketleri %100 SEO ve ziyaretçi odaklıdır.

Yurtdışına Dövizle Satışa Başlayın

E-ticaret sistemimizin bir diğer özelliği de döviz girişi yapabilmesine izin vermesidir. Bu sayede dilediğiniz döviz çeşidi ile sitenizden satış yapabilirsiniz. Global pazarlara açılmak ve yurtdışına satış yapmak için sitenize dövizle giriş yapmak kaçınılmaz. Bu durumu göz önünde bulundurarak döviz ücretlendirme özelliğini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İster dolar ile ister euro ile isterseniz de dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir kur ile satış yapmaya istediğiniz her an başlayabilirsiniz. Fiyatlandırma esnasında döviz girişi yapmak tıpkı Türk lirası fiyatlandırma yapmak gibi kolaydır. Sistemimiz dünyanın her yerinde satış yapabilmeniz için bütün kur seçeneklerini desteklemektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir