Kapat
Genel 203 views 0

Hijyen Kurallarına Uygun Dijital Menülerle Tanışın

Müşteri memnuniyetinin önemli olduğu bu dönemde, cafe ve restoranların ortak alanlarda insanların kullanacakları birçok şeyi yalınlaştırmaya başlama çabasıyla beraber konu menülere de geldi. Günümüz teknolojisiyle beraber artık qr menü ile sipariş verebilir, müşterilerinize yönelik en doğru hijyenik kurallarla dijital menüler kullandırtabilirsiniz.

 

İş yükünü azaltabilir olacağınız dijital menülerle birlikte artık menülerin getir- götür durumlarından garsonları kurtarabilirsiniz. Daha nitelikli şekilde iş yükü yaratmak adına garsonların en doğru biçimde temassız menü seçenekleriyle beraber, masalarda QR kodu ile müşterilerin yönlendirilmesi sayesinde hızlıca sipariş alınabilir ve hızlıca hijyen kurallarına uygun şekilde siparişlerin hazırlanması sağlanabilir olacaktır.

 

Birçok kişinin elinin değmiş olduğu, elden ele gezen menülerden uzak durulması adına en doğru uygulamalarla beraber online menü sayesinde müşterilerinizi hijyen kurallar çerçevesinde koruyabileceksiniz. Hijyenik yapısı sayesinde, daha ilgi çekici ve mobil cihazlarda sıkça menünün kontrolüyle beraber daha fazla sipariş alma gibi avantajlarınız da bu sayede doğacaktır.

 

Müşteri memnuniyetini en iyi biçimde yakalayacağınız bu menülerde, her müşteri kendi telefonuyla menü görüntüleme ve sipariş verebilme özelliğinden faydalanacağı için, masadan sipariş konforu sayesinde güler yüzlü desteği verebilmeyi başarabileceksiniz.

 

Sipariş sayılarını arttırma konusunda ise, anında erişilebilir olan, tek tık ile online ortamda erişilebilir olan qr menü paket sipariş desteği sayesinde, QR okuma ile menülerin anında ulaşılabilir olmasıyla sipariş sayılarınızı da arttırmaya hazır mısınız?

 

Müşterileri birçok yenilik getireceği gibi işletmelere de birbirinden farklı avantajlar sunan bu online menüler, satış arttırma hedefli tasarlanmıştır. Özel tasarlanan online menü içerisinde özel logo ve isminizin yer almasıyla beraber, liste menü, görsel menü, özel menü tasarımı gibi avantajlardan faydalanabilir ve hatta kullanıcı analizi ölçerek, en iyi şekilde kullanıcılara yönelik kolay kullanım analizleri de çıkartabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.