Kapat
Genel 8 views 0

Hotel Sempati Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kıbrıs; dört yanı denizlerle çevrili bir yerdir. Gelişmiş turizm seçenekleriyle dikkat çeker. Hem yerli hem de yabancı turistlerin tatil adına Kıbrıs’ı tercih ettikleri bilinir. Kıbrıs; bünyesinde Hotel Sempati gibi kaliteli hizmet sunan oteller de barındırır.

Neden Kıbrıs’ta Tatil Yapılmalı?

İnsanlar; Ege ve Akdeniz Bölgesi’ndeki popüler yerler varken neden Kıbrıs’a gideyim diye düşünüyor olabilirler. Ancak, Kıbrıs’ı özel kılan çok sayıda detay mevcuttur. Gelin, bunlara yakından bakalım!

  • Her şeyden önce, Kıbrıs’ın konaklama açısından harika bir yer olduğunu ifade edebiliriz. Denize sıfır otellerde uygun fiyatlarla kalmak adına Kıbrıs’a gidilebilir. Bu oteller; müşterilerin memnuniyeti adına en ufak detayların dahi düşünüldüğü yerlerdir. Çocuklara hitap eden kaydırakları, aileler için uygun oda seçenekleri, balayı çiftlerine özel imkanlar derken aranılan her şeyi bu otellerde bulmak mümkündür.
  • Kıbrıs; birkaç günde gezilip görülecek türden bir yer değildir. En az bir hafta kalmak şarttır. Bunun yanı sıra, birçok otel; bünyesinde bir de rehber barındırır. Bu sayede, Kıbrıs’ı hakkını vererek gezmek mümkün hale gelir.
  • İnsanlar; Kıbrıs’a nasıl gideceklerini merak ederler. Fakat, yalnızca nüfus cüzdanı ile Kıbrıs’a gitmek ve orada sorunsuz bir şekilde kalmak mümkündür.
  • Kıbrıs otel paketleri; tüketicilerin işini kolaylaştırır. Konaklama, uçak ve transfer ücretlerini de kapsayan otel paketleri sayesinde ekonomik bir tatil yapmak mümkün hale gelir.
  • Kıbrıs’ı özel kılan bir diğer detay ise tahmin edebileceğiniz üzere casinoları! Türkiye’de kumarhane işletilmesine yasal olarak izin verilmez. Fakat, Kıbrıs’ta böyle bir durum söz konusu değildir. Yalnızca kumarhane deneyimi yaşamak adına dahi Kıbrıs’a gidenler mevcuttur.
  • Kıbrıs; uygun ikliminden dolayı yaz süresinin bir hayli uzun olduğu bir yerdir. Bu yüzden, hem yaz aylarında hem de yılın farklı dönemlerinde Kıbrıs’a gitmek ve burada tatil yapmak mümkün hale gelir.

Hotel Sempati Nasıl Bir Yer?

Girne’nin batısında yer alan bir oteldir. Denize yalnızca 100 metre uzaklıkta olmakla beraber harika manzarası ile dikkat çeker. Oda seçenekleri ile beklentileri karşılar. Hem şehir manzaralı hem de kara ve deniz manzaralı standart oda alternatifleri vardır. Odaların her birisi 20 m2’dir. Çift kişilik olarak tabir edilen odalar müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde dekore edilmiştir. Her bir odada klima, LCD TV, duş, gardırop, saç kurutma makinesi, uydu, tuvalet ve banyo mevcuttur. Bunun yanı sıra, mini bar ve telefon da ücretli olarak sunulan hizmetlerdir.

Hotel Sempati; bünyesinde kışlık ve yazlık olmak üzere iki restoran bulundurur. Otelin sahile olan uzaklığının yalnızca 100 metre olması; deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarmak isteyenler için bir avantajdır. Buna ek olarak, otelde kablosuz internet de yer alır. Tüketiciler; yürüme mesafesinde bulunan market, bar ve restoranlardan alışveriş yapabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.