Kapat
Teknoloji 327 views 0

Huawei P30 Pro Tasarımı ve Özellikleri

Huawei P serisinin tüm modelleri kullanıcılar tarafından çok beğenildi ve büyük satış rakamları yakaladı. Durum böyle olunca teknoloji devi P serisini geliştirmeye devam ediyor. Kullanıcıların P20 Mate modellerinden sonra merakla beklediği Huawei P30 Pro modelinin yeni görüntüleri ortaya çıktı. Huawei P30 Pro modeli dört kameralı yapısı ile dikkat çekiyor.

Huawei’nin P30 Pro modeli üzerinde çalışmalar yaptığını siz teknoloji severler biliyordunuz. Şirket yeni modeli 2019 yılının ilk çeyreğinde tanıtmayı planlıyor. Tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni model hakkında dedikodular ve sızıntılarda ortaya çıkmaya başladı. Cihazın ortaya çıkan resimleri ile birlikte tasarımı ve özellikleri hakkında bilgi sahibi oluyoruz.

Cihazın fotoğrafına baktığımızda önceki P modelleri ile benzerlik taşıdığını görüyoruz. Buda Huawei’nin P30 Pro modelinde tasarımsal bir değişiklik yapmayacağını daha çok donanımsal olarak geliştirmede bulunduğunu ortaya koyuyor. Detaylıca baktığımızda arka kısımdaki alt alta konumlandırılmış dörtlü kamera dikkatimizi çekiyor. Huawei P30 Pro modeli ile birlikte akıllı telefonlardaki kamera çıtasını bir tık daha yukarı çekiyor.

Görseller ve teknik özellikler Huawei’nin 2019 yılına yine iddialı bir şekilde gireceğini gösteriyor. Buyrun Huawei P30 Pro’nun teknik özelliklerine bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir