Kapat
İnternet 564 views 0

Instagram Yeni Hikayeler Özelliği

Artık hayatımızın her noktasında bulunan Instagram son zamanlarda her geçen gün yeni bir özellik duyuruyor. Son zamanlarda video ve hikayelere oldukça önem veren sosyal ağ bunlar hakkında önemli adımlar atmaktan da çekinmedi. Kısa sürede bu alanda birçok yenilik yapan Instagram kısa zaman önce video süresini 1 dakikadan 60 dakikaya çıkardığını bildirmişti. Bunun üzerine pek bir zaman geçmeden hikayeler ile ilgili de oldukça güzel bir yeniliğe imza attı.

Instagram hikayeler özelliği günlük hayatta birçok kullanıcı tarafından her gün aktif şekilde kullanılıyor. Yaptığımız herşeyi hikaye olarak paylaşmak artık bir alışkanlık haline geldi. Bunun haricinde arkadaşlarımızla buluşmalarımız, geçirdiğimiz keyifli zamanlarda hikayelerimizde yer alıyor.

Etiketlendiğiniz Hikayeyi Paylaşma Özelliği Geliyor.

Instagram tamda buna yönelik bir adım atarak etiketlendiğimiz hikayeyi paylaşma özelliği getiriyor. Öyle ki başka birinin bizi etiketlediği hikayeyi kendi hikayemiz gibi birkaç dokunuş ile kolayca paylaşabilme imkanına sahip oluyoruz.

Instagram kullanıcıları artık bir hikayede etiketlendiğinde yeni bir bildirim ile karşılaşacak. Bu bildirim ile birlikte de “Bunu Hikayenize Ekleyin” seçeneği ile karşılaşacaklar. Söz konusu bu yenilik uygulamanın yeni güncellemesi ile birlikte kullanıcılara sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir