Kapat
Teknoloji 716 views 0

iPhone Modellerine Mavi ve Turuncu Renk Seçeneği Geliyor

Bu yıl Eylül ayında tanıtılacak iPhone’lar hakkında bir çok tartışma bulunuyor. Bu tartışmaların sebepleri aslında kullanıcılar üzeride oluşan beklenti ve merak. Apple iPhone 6 modeli ile birlikte senede iki model tanıtmaya başlamıştı. Fakat bu sene bu geleneği bozacak ve Eylül ayında üç farklı iPhone modelini tanıtacak. Tanıtım tarihi yaklaştıkça bu yeni modeller hakkında yeni ipuçları ve iddialar ortaya çıkıyor.

Yeni iPhone’lar hakkındaki güncel tartışma konusu ise renk seçenekleri. Görünüşe göre Apple yeni modeller ile birlikte renk yelpazesini genişletme yoluna gidiyor. Yeni iPhone modellerine ekstra olarak iki farklı renk seçeneği daha eklenecek. Bu iki farklı renk mavi ve turuncu olacak.

Yapılan haberlere göre 6.5 inç büyüklüğündeki iPhone modeli siyah, beyaz ve yenilenen altın renk seçenekleri ile sunulacak. Fakat 6.1 inç büyüklüğündeki model kırmızı, beyaz, gri, mavi ve turuncu renk seçenekleri ile raflarda yerini alacak. Apple en son iPhone 5c modelinde mavi ve turuncu gibi fantastik renkler denemişti. Alüminyum kasada mavi ve turuncu renkler nasıl görünecek merakla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir