Kapat
Teknoloji 667 views 0

iPhone X Piyasadan Kalkacak Yerine Yeni iPhone X Modeli Geliyor

Apple’ın 2018 yılında nasıl bir yol izleyeceği konusunda tartışmalar başladı. Apple 2018 yılında iki yeni iPhone X modeli piyasaya süreceği düşünülüyor. Bu iPhone X modellerinden bir tanesi 6.5 inç OLED ekrana sahip olacak, diğer modelde ise 6.1 inç ekran bulunacak. Ekran modelleri uçtan uca komple kaplar biçimde olacak. Kimlik doğrulama için de Face ID kullanılacak.

Bakıldığında herşey normal görünüyor fakat Apple bu sene satışlar istediği düzeyde olmazsa iPhone X modelini kaldıracak. 2018’in bahar aylarında Apple’ın 3 farklı iPhone modeli tanıtacağı bekleniyor. Apple’ın satış stratejisinde önemli değişiklikler yapacağı ve daha makul tekliflerle kullanıcıların karşısına çıkacağı düşünülüyor.

Olası senaryolara göre 6.1 inç boydan boya ekran boyutuna sahip olan iPhone modeli mevcut iPhone X’in yerini alacak ve daha makul bir fiyat ile karşımıza çıkacak. Diğer iPhone model serisi için Apple’ın ne düşündüğü konusunda herhangi bir sızma yok. Fakat iPhone X’e gelen bu alternatif oldukça talep görecek gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir