Kapat
Genel 303 views 0

İstanbul Özel Siemens Servis Merkezi

Servis kalitemiz sektörün çok çok üstünde ve sizlere sunduğumuz işçilik de aynı şekilde piyasanın çok üstünde bir işçiliktir. Kadro kalitemiz servis hizmetlerimizden sonra kendini gösterecek ve verdiğimiz Siemens marka servis hizmetlerinden sizler de fazlasıyla memnun kalacaksınız. Özel Siemens Teknik Servis firması Siemens marka her türlü ürün için siz değerli müşterilerine kaliteyi ve güveni sunmaktadır.

Yılların verdiği birikim sayesinde arıza tespiti konusunda vakit kaybetmeyen ve hiçbir şekilde zor duruma düşmeyen ekiplerimiz sorularınızı da telefon desteği ile cevaplamaya devam ediyor. Siemens özel servis firması geniş yedek parça yelpazesi ile de kusursuz servis anlayışından ödün vermiyor.

Çağrı merkezi ekiplerimiz en iyi şekilde sizlere yardımcı olmaya çalışıyor ve eğer sorularınız varsa teknikerlerimiz de bu numara sayesinde sizlere gerekli yardımı sunuyor. Yedek parça değişimleri servis hizmetlerinin en zahmetli kısmıdır. Özellikle bu konuda müşteriler biraz tedirgin olur fakat Siemens özel servis firması kalitesi sayesinde bu tedirginlik yok oluyor.

1 yıl parça garantisi sunan firmamız üründe yedek parça ile ilgili meydana gelecek olan her türlü sıkıntıda 1 yıl içerisinde ücretsiz servis hizmetini sizlere seve seve sunuyor. Kalitenin ve dürüst hizmet anlayışının adresi olan Siemens özel servis firması hafta sonları da ara vermeden hizmet sunmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir