Kapat
Genel 519 views 0

İzmir Özel Sharp Servis Merkezi

Dünyayı LCD teknolojisiyle tanıştıran Sharp, dünyada bir çok ülkede satışta olmasına rağmen Türkiye’ye yeni yeni gelen bir firmadır. Dünyada televizyon denilince ilk akla gelen firma olan Sharp, Türkiye’deki kullanıcılarıyla da buluşup müşteri memnuniyeti değerlerini belirlemiştir. Her ne kadar kaliteli ve uzun ömürlü üründe yapıyor olsalar taktir edersiniz ki televizyon teknolojisinin de ömrü bir yere kadar gitmektedir. Bu kullanım ömrünü artırmak için ise uzaman ve tecrübeli bir teknik servis kadrosuna sahip olan bir firmayla çalışmanız gerekmektedir.

Müşteri memnuniyetini vizyon olarak benimsemiş olan ve Sharp Servisi olan İzmir Sharp Servis firması sizlere garantili bir hizmet sunmaktadır. Firmanın da isminden anlayacağınız üzere şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veren bu firma uzu. Yıllardır bu işle uğraştığından dolayı İzmir’deki en iyi teknik servis firmalarından birisidir. Özel teknik servis merkezi olan bu firmaya ulaşmak için ise İzmir’in neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine bir ön arıza kaydı oluşturmanı yeterlidir.

Ön arıza kaydını oluşturduktan sonra açık adresinizi çağrı merkezini paylaşırsanız mümkün olan en kısa sürede konumunuza en yakın teknik servis ekibi sizlere ulaşmaktadır.

Çağrı merkezini arayarak teknik servis ekibinin size ulaşmasını bekleyebilir ya da yine çağrı merkezi yetkilisinden teknik servis merkezinin açık adresini alarak Sharp marka televizyonunuzu sizde teknik servis merkezine götürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir