Kapat
Genel 566 views 0

LG TV’leriniz için İzmir’de Hizmetinizdeyiz

LG, dünyaca ünlü ve büyük firmalar arasında yer alan beyaz eşya ve elektronik eşya üreticilerindendir. Hem ülkemizde hem de dünyada birçok yerde satış noktası bulunmaktadır. Oldukça kaliteli ürünler üretmekte ve ürünleri sıklıkla tercih edilmektedir. Bu ürünler bir süre kullanım sağlasa da garanti süreli dolduktan bir süre sonra arızalanmalar veya bozulmalar yaşanabilmektedir. Bunların yaşandığında ise hemen tamir edilmesi ve bakımlarının yapılması gerekmektedir. Klima, televizyon ve beyaz eşya sunan LG oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Cihazlarının bakım onarımları usta eller tarafından yapılmalıdır. Tecrübeli ve profesyonel ekibi olan LG Servis, cihazların kısa sürede çalışmasını ve uzun soluklu olmasını sağlar.

Cihazlarda parça değişimlerinin yapılması, bakımlarının yapılması ve arızaların giderilmesi ömrünün uzamasını sağlar. LG Servis, uzun süredir hizmet vermektedir. İzmir’de ikamet eden herkes iletişime geçebilir. Eğer LG marka cihaz kullanıyorsanız ve tek tük arızalanmalar varsa mutlaka iletişime geçmelisiniz. Cihaz tamamen gitmeden onu kurtarmış olursunuz.

Televizyon, klima ve beyaz eşyaların bakım ve onarımlarının yapılması LG Servis ile yapılmaktadır. Kaliteli hizmeti ve birinci sınıf işçiliği ile kullanıcılara kolaylık sunmaktadır. İzmir’in her yerine hizmet vermektedir. Cihazlar yerinde tamir edilebildiği gibi adres dışında da tamir edilebilmektedir. Bu personellerin uygun görmesini göre değişmektedir. Müşteri memnuniyeti daima ön plandadır ve sorunlar kısa sürede çözülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir