Kapat
Genel 1.709 views 0

Market Raf Sistemlerinde A Kalite Seçim Nasıl Yapılır?

Çalışma şartları, zamanı kaliteli kullanamama gibi durumlardan dolayı artık tüm ama tüm ihtiyaçlarımızı marketler aracılığı ile karşılamaktayız. Meyveden, sebzeye, etimizden sütümüze aklımıza gelecek her türlü yaşam gerekliliklerimizi marketlerden karşılamaktayız.

Tüm yaşamsal faaliyetlerimizi marketler aracılığı ile karşıladığımız için aradığımız her şey gittiğimiz markette düzenli ve görünür bir şekilde olmalıdır. Bu kapsamda market raf sistemleri çok önemli bir yer oluşturmaktadır.  Market rafları hem işletmecinin hem de müşterilerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Renk renk, desen desen market rafı bulunmaktadır. Üzerinde sergilenecek ürüne ve marketteki alana göre boyut, renk ve şekil alternatifleri de bulunmaktadır. Tercih ederken marketin ve ürünün özellikleri göz önüne alındığı gibi müşteri gözüyle de bakılıp, müşterinin kolay kullanımı da göz önüne alınmalıdır.

market-raf-sistemleri

market-raf-sistemleri

market-rafi-orta-ciftli-reyon-165cm

market-rafi-orta-ciftli-reyon-165cm

Market rafı üretilirken ilk zamanlar en yoğun kullanılan hammadde demir sacıydı. Ancak hızla gelişen teknoloji ve hammadde çeşitliliği ile artık bu demir saclara bir çok hammadde malzemeleri de eşlik etmektedir. Cam, pleksi, mika ve plastik gibi malzemeler market raf sistemlerine yeni bir soluk getirmiştir. Bu malzemeler ile birlikte market rafları daha yaratıcı, daha özellikli ve daha kullanışlı hale de gelmiştir. Renk ve boyut skalası daha da genişleyerek seçim alanı da fazlalaşmıştır. Market raf sistemlerinde kullanışlılık ve malzeme kadar renklerde çok önemlidir. Çünkü hepimizin bildiği gibi renklerin insan psikolojisindeki yeri oldukça önemlidir.

sapkasiz-market-rafi

sapkasiz-market-rafi

Market raf sistemleri ile ilgili renk, hammadde, boyut gibi tüm özellikleri belirli bir hizmet kapsamı içerisinde raf sistemleri üzerine çalışan şirketlerden alabilirsiniz. Mira Raf yılların verdiği bilgi, birikim ve tecrübe ile sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Satış sonrası kurulum desteği de sağlamaktadır.

sapkali-market-rafi

sapkali-market-rafi

manav-raf-sisemi

manav-raf-sisemi

Unutmayın ki bir işletmeyi, işletme yapan içindekilerdir. Siz marketinizin içine ne kadar önem verirseniz, müşterinizde sizi o kadar önemser ve size o kadar güvenir. Marketinizi sizin gibi sahiplenen sizinle birlikte ilerleyerek ekonomik raf sistem proje çözümleri sunan Mira Raf’ın sitesine aşağdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. https://www.miraraf.com/market-raf-sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir