Kapat
Genel 327 views 0

Oklava Pastanesi Lezzetleri

Oklava pastanesi kişilerin özel günlerinin pastalarla lezzetli bir keyfe dönüşmesini sağlamak amacıyla pastasiparişet web sayfası üzerinden farklı özelliklere sahip pastaları satışa sunuyor. Kurulduğu günden bu zamana kadar kaliteli pasta hizmetleri ile müşterilerin vazgeçilmez adresi olmayı başarıyor. Firma yaklaşık 400 türdeki pastaları müşterilerinin zevklerine bağlı olarak üretmeye çalışıyor. Pastane bünyesindeki deneyimli elemanları ile en iyi pastaların yapılmasını sağlıyor. Web sayfaları üzerinden satışa sundukları pastalar 3 ana kategoriye ayrılıyor. Banlar butik pastalar, resimli pastalar ve özel gün pastaları oluyor.

Butik Pasta Çeşitleri

Firma olarak lezzetli pastalara ihtiyaç duyan müşterileri için rengarenk ve farklı temalara sahip butik pastaları satışa sunuyorlar. Müşteriler sipariş ettikleri pastaları kredi kartı ve havale ile gönderebiliyorlar. Satışa sundukları butik pasta çeşitleri arasında şunlar bulunuyor; bebek, diş buğdayı, yetişkin, doğum günü, düğün, erkek çocuk, kız çocuk, rakamlı, çizgi film karakterli ve unicorn pasta gibi pastalardır.

Özel Günler Pastaları

Pasta satış firması olarak kişilerin yoğun olarak talep ettikleri doğum günü pastası dışında özel günleri içinde pastalar tasarlayıp üretim yapıyorlar. kişilerin isteklerini güz önüne alarak onlar için özel siparişler hazırlayabiliyorlar. Firmanın özel günler için satış yaptıkları pasta çeşitleri şunlardır; anneler günü, babalar günü, nişan, öğretmenler günü, kadınlar günü ve yıl dönümü pastalarıdır. Ayrıca sevdiklerine hoş sürprizler yapmak isteyenler için meslek gruplarına özel temalı pastaların üretimini ve satışını gerçekleştiriyorlar.

Resimli Pastalar

Pasta satış firması olarak temalı pastaların yanı sıra resimli pastaların satışını da yapıyorlar. Müşterilerin talep ettikleri resimleri pastaların üzerine uygulayarak sürpriz yapılacak kişinin kendisini özel hissetmesini sağlıyorlar. firmanın üretim ve satış yaptığı pastalar resimli pasta çeşitleri arasında şunlar bulunuyor. 3d resimli pasta, resimli kız ve erkek çocuk pastaları, resimli taraftar pastaları, resimli sanatçı pastaları, resimli sevgili pastaları ve resimli oyun pastalarıdır.

Pasta Fiyatları

Firmaya ait pastalardan satın almak isteyenler internet sitesi üzerinden pastaları inceleyebiliyorlar. Sonrasında pastanın kişi sayısı ve gönderilecek adres bilgilerini girerek sipariş edebiliyorlar. Sipariş sonrası pastaları en kısa sürede alıcısına ulaştırıyorlar. Firmanın satışa sunduğu pastaların fiyatları pastaların büyüklüğüne, temasına ve çeşitli özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Kişiler sipariş öncesi firmadan fiyat bilgisi alabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir