Kapat
Teknoloji 567 views 0

OnePlus 6T Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus yıllar önce dünyaya açılarak iddialı modeller ile gündeme geldi. Ürettiği performans modelleri ile bilinen teknoloji şirketi adından söz ettirmeye devam ediyor. Akıllı telefon piyasasındaki gergin ve rekabet dolu ortam markaları yeni teknolojilere itiyor. Özellikle yılın son çeyreği yaklaşırken birçok yeni model hakkında detaylar kesinleşmeye başladı. Kısa bir süre önce OnePlus 6 modeli ile dikkatleri üzerine çeken şirket yine gündeme gelmeyi başardı.

Şirket OnePlus 6T ismine sahip yeni modelde Apple’a benzer bir strateji izliyor. Apple’ın yaptığı “S” modeller gibi “T” modeller üreten şirket yeni bir strateji belirlemiş. Avrupa Ekonomi Komisyonu’nun doğruladığı OnePlus 6T OnePlus A6013 model numarası ile gelecek. Tasarımı açısından pek bir bilgi bulunmayan cihazın teknik özellikleri ortaya çıktı. Satış fiyatının 550 dolar civarında olması beklenen akıllı telefonun detaylı teknik özelliklerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

OnePlus 6T Teknik Özellikleri

  • İşlemci: Snapdragon 845
  • Ekran: 6.4 inç / AMOLED
  • RAM: 6GB – 8GB
  • Arka Kamera: 20 Megapiksel + 12 Megapiksel
  • Ön Kamera: 25 Megapiksel

Cihazın şimdilik çok bir detayı bilinmese de genel anlamda ortaya çıkan teknik özellikleri bu şekilde. İlerleyen süreçte cihaz hakkında daha detaylı bilgiler sizlere sunulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir