Kapat
Genel 497 views 0

Özel LG Teknik Servis

Teknoloji devi LG, bilgisayar üreticiliğinden sonra, son yıllarda ürettiği televizyonlarla da en çok tercih edilen ve en güvenilir markalardan biri olmuştur. Bizler de LG Servis hizmetini sizlere en kaliteli ve pofesyonel bir şekilde sunmakta, LG televizyonunuza dair tüm sorunlarınıza anında çözüm getirmekteyiz. Alanında son derece tecrübeli personellerimizin sunduğu hizmet sayesinde, tüm televizyon tamiratı ya da bakımı işlemleriniz en kısa sürede çözülmektedir.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi LG Teknik Servis hizmetinde de önceliğimizi müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Bu bakımdan bizlere bildirdiğiniz arıza talepleri ya da diğer talepleriniz için ilk önce uzman ekip arkadaşlarımız tarafından bir analiz yapılmaktadır. Yapılan analizde sorun ya da diğer durumlar belirlenmekte, kullanılacak ekipmanlara karar verilerek sizlere bir fiyat sunulmaktadır.

Sunduğumuz uygun fiyat seçeneğini kabul etmenizle de hemen tamirat ya da gerekli olan işlemin yapım aşamasına geçilmektedir. Çok kısa süre içinde belirttiğimiz işlemler gerçekleştirilip, ürününüz sizlere teslim edilmektedir.

Yapılan analizler sonucu sorun ev ya da iş yerinizde giderilebilirse, hizmetimizi ev ya da iş yerinizde; atölyemizde giderilmesi gereken bir sorun varsa, kapınızdan ürünü teslim alarak işlem atölyede gerçekleştirilmektedir. Sizler de güvenililr ve kaliteli bir LG Servis hizmetini çok uygun fiyatlarda sunan bir firma aradığınızda, internet adresimiz ya da iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle irtibata geçebilir, tüm taleplerinizi istediğiniz an bizlere iletebilirsiniz.

WEB: http://www.lgservis.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir