Kapat
Genel 539 views 0

Rowenta Servis Hizmetleri Nasıldır?

Elektrik süpürgeleri hayatı kolaylaştıran ve günlük kullanım için oldukça ideal ürünlerdir. Rowenta markası da bu alanda oldukça başarılıdır. Pek çok model üretmesi ve bu modelleri de kaliteli bir biçimde üretmesi kullanıcıların da ilgisine neden olmaktadır. Ancak; her zaman teknolojik ürünlerin belli bir ömrü bulunmaktadır. Rowenta elektrik süpürgeleri için de bu durum geçerlidir.

Rowenta servis de İstanbul genelinde kaliteli hizmet sunmakta ve müşterilerin sorunlarını çözmektedir. Bakım ve onarım konusunda oldukça kaliteli hizmet veren servis, 1 yıl parça ve işçilik garantisi de vermektedir. Müşteriler elektrik süpürgeleri ile ilgili yaşadıkları sorunlarda servisten destek alabilmektedir. Servis, Rowenta’nın yetkili servisi olmamakla birlikte özel hizmet sunmaktadır.

Nasıl Randevu Alabilirim?

Rowenta servis aracılığı ile hizmet almak isteyen müşterilerin yapması gereken 444 78 56 nolu telefonu aramak ve servis talebinde bulunmaktır. Müşteriler elektrik süpürgeleri ile yaşadıkları her türlü sorunu servise aktarabilmektedir. Servis de teknolojik olan bu ürünlerin bakım ve onarımlarını çok kısa sürede hallederek müşterilere teslim etmektedir. Gerektiğinde parça değişikliği sağlayan servis, sadece onarım hizmeti de sağlayabilmektedir.

Rowenta süpürgeler ile sorun yaşayan kullanıcıların imdadına yetişen Rowenta servis İstanbul geneline hizmet vermekte ve müşterileri de daima memnun etmektedir. Kaliteli ve güvenli hizmet veren teknik servis ekibi, müşterileri yarı yolda bırakmadan en kaliteli hizmeti sunmayı da ilke edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir