Kapat
Genel 463 views 0

Rubenis Klima Servis

Klimalar sıcak havalarda ferahlamak için kullanılan aletler olmasının yanında, ortamdaki havayı temizleme özellikleri de vardır. İçlerinde bulundurdukları filtreler sayesinde, havanın zararlı partikül ve bakterilerden arındırılarak ortama üflenmesini sağlar. Bu filtrelerin düzenli aralıklarla temizlenmesi veya değiştirilmesi daha temiz hava solumanızı sağlayacaktır.

Klimalarda yaşayabileceğiniz sorunlar evinizin içinde bulunan iç ünite ile dışarıda hava giriş çıkışını sağlayan dış ünite olmak üzere iki cihazda yaşanabilir. Klimanızın arızalanması üzerine Rubenis Servis veren şirketimizi arayarak şikayetinizi belirtmenizden sonra temsilcilerimizin teknik ekibimize belli bilgiler vererek adresinize yönlendirmesi sağlanır. Her türlü teknik arıza ile karşılaşmış donanımlı ekibimiz belli kontrol ve denemelerden sonra hatanın olduğu bölgeyi bularak sizi bilgilendirir ve çözüm sürecine başlanır. Klimanızın çalışmaması gibi durumlarda arkadaşlarımızın baktığı ilk nokta elektrik tesisatıdır. Bağlantı noktalarında yaşanan temassızlık, kabloların aşınmış ve kullanım zamanını doldurmuş olması, sigortada bir sorun olması durumları elektrik tesisatında olabilecek durumlardır. Tesisatta bir sorun yok ise ünitelerin içlerinde sorun aranmaya sorun başlanır.

Her gün biraz daha gelişen teknoloji, şirketimiz ve çalışanlarımız tarafından güncel olarak takip edilerek daha iyi hizmet ve öneriler sunmak açısından üzerine durduğumuz bir konudur. Teknik servisimiz hızlı çözüm sağlama ve minimum masraf çıkarma gibi 2 ana unsur üzerinden hareket etmektedir. Değişim yaptığımız yeni parçaların 2 yıl garantili olmasından dolayı, klimalarınızı uzun süre bozulmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

WEBSİTE: https://www.rubklima.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir