Kapat
Teknoloji 1.153 views 0

Samsung Galaxy S10 Lite Modeli Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S10 tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni model hakkında ortaya çıkan bilgiler fazlalaşıyor. Akıllı telefon piyasasındaki sıkı rekabet koşulları teknoloji devlerini hemen hemen aynı politikalar izlemeye itiyor. Samsung Galaxy S10 modelinde de böyle olacak gibi görünüyor. Bilinen üzere Apple üç farklı iPhone modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkmış ve ucuz, orta ve pahalı tarzında bir strateji izlemişti. Günümüz koşullarında hitap edilecek kullanıcılar açısından önemli bir adım olan bu stratejiyi Samsung’da uygulayacak.

Samsung Galaxy S10 modellerinde Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modeline ek olarak nitekim uygun fiyatlı Galaxy S10 Lite modelini de kullanıcılara sunacak. Söz konusu uygun fiyatlı model tek arka kameraya sahip olacak ve diğer modellere göre teknik anlamda daha kısıtlı özellikler ile karşımıza çıkacak.

Ortaya atılan iddialara göre Galaxy S10 Lite modeli 6GB Ram miktarına sahip olacak. Ayrıca 128 veya 64 GB depolama alanına sahip olacağı ön görülen uygun fiyatlı model 5.8 inç boyutunda AMOLED ekranı ile raflarda yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir