Kapat
Genel 559 views 0

Sarıyer’de Güvenilir Alarko Servisi

Alarko kombi sahipleri için olmazsa olmak kurallardan biri her yıl kombi bakımlarını yaptırmalarıdır. Çünkü bakımı yapılmayan kombi bir süre sonra çalışırken teklemeye başlayacak ve eskisi kadar iyi ısıtmayacaktır. Bu da kombi ısısının daha çok artmasına dolayısıyla faturanın da yüksek gelmesine sebep olacaktır. Alarko Servis bu konuda sizin için profesyonel hizmeti ile İstanbul Sarıyer bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Alarko Servis kombi bakımı ve arızası hakkında ulaşılabilecek olan müşteri hizmetleri birimi konu hakkında bildirim ve arıza kaydı oluşturmaya yardım etmektedir. Gerekirse kombide yaşanan aksaklığın çözümünde de yardımcı olmaktadır. Eğer birkaç basit komutla düzelebilecek bir hata varsa müşteri hizmetleri desteği kombi arızasının ortadan kalkmasında yardımcı olmaktadır. Eğer müşteri hizmetleri yardımı işe yaramazsa adrese bir teknik ekip yönlendirilmektedir. Gelen ekip hassas bir kontrolle arızayı tespit ederek tamirini gerçekleştirmektedir. Bazen parça değişimi gerektiren bir arıza olmaktadır. Bu durumda yanlarında bulunan bir parçanın arızası söz konusu ise kısa sürede parça değişimi sağlanabilmektedir. Ancak bazen parçanın getirtilmesi biraz zaman alabilir. Bunun dışında yaşanan sorunun yerinde çözülememesi durumunda kombi, servise götürülmek üzere sökülmekte ve tamir edilip geri getirilmektedir.

Sarıyer Alarko Servis, yaşanan kombi arızalarının bölgedeki adreslerde kolayca çözülmesini sağlamak adına hizmet vermektedir. Profesyonel ve işin inceliklerini bilen bir ekip arıza kaydı ve onarım ile ilgili hassas bir çalışma yürütmektedir. Bu nedenle yaşanan arızalarda ilk olarak Alarko servis ekibini çağırmak yaşanan problemin daha fazla büyümeden çözülmesini sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir