Kapat
Genel 267 views 0

Sony Servis Kalitesiyle Fark Yaratmaya Devam Ediyor!

Sony, dünya üzerinde en çok bilinen firmalardan birisi olmakla beraber, herkesin evinde Sony marka cihazlar olduğunu söylesek, bu konuda hiç de yanılmış olmayız. Sony servis olarak uzun yıllardır hizmet veren firmamız, kolaylıkla iletişime geçebileceğiniz ve teknik destek için talep oluşturabileceğiniz firmalar arasında bulunmaktadır. Özel bir teknik servis olarak kurulmuş olmakla beraber, uzun yıllardır müşterilerimizin teknik konularda ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Sony marka televizyonlarınız bulunuyorsa, İstanbul genelinde faaliyet gösteren bir firmaya ulaşmak isterseniz, biz gönül rahatlığı ile cihazlarınızı tamir edebileceğimizi de belirtelim.

Televizyon Sorunları

Sony servis olarak en çok duyduğumuz sorunların başında televizyonların açılmaması ve görüntünün kötü olması problemleri geliyor. Bu sorunların nedeni zaman zaman üretim hatası olabilirken, birçoğunun müşteri hatası olduğunu da es geçmemekte fayda bulunuyor. Teknik olarak arıza yaşayan ve onarıma ihtiyaç duyan televizyonunuz bulunuyorsa, müşterilerine Sony servis olarak hizmet sunan ve 1 yıl işçilik garantisi sunan firmamız ile çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Avrupa ve Anadolu Yakası başta olmak üzere, İstanbul’un tamamında faaliyet gösteriyor ve sizler için güler yüzlü hizmetimizi sunuyoruz. Televizyonlarınız için en kısa sürede çözüm sözü veriyor, ekibimiz ile memnun olmanızı amaçlıyoruz. Bize ulaşmak için kullanmanız gereken telefon numarası ise 444 78 56 olarak belirlendi. Bu numaradan bizi arayarak televizyonunuz ile ilgili sorunu belirtebilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Website: https://www.sonyservis.co

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir