Kapat
Genel 485 views 0

VİP Araç Kiralamak için Ne Yapmak Gerekir?

ÖZKAYNAK TURİZM İLE KONFORUN ZİRVESİ SİZLERE SUNULUYOR

Ultra lüks vip minibüs kiralama sektöründe uzun yıllar kurumsal ve bireysel olarak hizmet veren firmamız, sizlere en üst seviye konfora sahip araçlarla seyahat imkânı sunmaktadır. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetine önem veren firmamız bu alanda sektörü geliştirecek hamleler yapmaktadır. Sektör içerisinde yılların vermiş olduğu birikim ile müşterilerin ihtiyaçlarını her zaman dikkate alan firmamız, teknolojinin ilerlemesi ve her vakit yenilenen müşterilerin taleplerine bu alanda çözüm üretmektedir.

MÜŞTERİLERİN İHTİYAÇLARINA ÖZEL DİZAYN EDİLEN KİRALIK VİTO MODELLERİ

Firmamız filosunda yer aldığı tüm araçları müşterilerin ihtiyaçlarına özel olarak dizayn ettirmektedir. Bu sayede müşterilerimiz kendi taleplerine uygun araçları her zaman bizlerden temin edebilirler. Özkaynak Turizm olarak kiralık vito hizmetinde müşterilerimize sunduğumuz araçlar içerisinde yer alan donanımlar; led tv, wifi internet, masajlı ve elektrikli olarak ayarlanabilir deri koltuklar, amerikan bar, elektronik masalar, ara bölme, buz dolabı, apple tv, şoför ile paralel telefon ve dokunmatik kontrol panelleri yer almaktadır. Bu sayede sizler seyahat esnasında herhangi bir problem yaşamadan gitmek istediğiniz konuma ulaşabilirsiniz.

ŞOFÖRLÜ VE ŞOFÖRSÜZ OLARAK VİP MİNİBÜS KİRALAMA HİZMETLERİ

Firmamızdan kurumsal ve bireysel olarak alabileceğiniz vip minibüs kiralama hizmetini şoförlü ve şoförsüz olarak temin edebilirsiniz. Şoförlü olarak alacağınız hizmetlerde sizlere sektörde uzun yıllar hizmet vermekte olan işinde profesyonel şoför kadrosu sunmaktayız. Bu bağlamda sizler gideceğiniz konuma güvenli bir sürüş ile ulaşıp, araç ile ilgili herhangi bir işle uğraşmayacaksınız. Şoförlü araç desteğimizi gerek transfer hizmetlerinde gerekse gece özel olarak eğlence mekanlarına ulaşım ve geri dönüşlerde de kullanabilirsiniz.

Firmamızdan hizmet alabilmek için yapmanız gereken tek şey iletişim adres ve telefonlardan ilgili birimlerimize ulaşmak ve web sitemizde yer alan araçların kodları ile istemiş olduğunuz aracı bizlere bildirmek. Gerçekleştirdiğiniz rezervasyon işlemi ile ilgili hizmet tarihinden 1 gün önce bilgilendirilir, araç teslimi ve şoförlü hizmet için gerekli seyahat programı ile ilgili bilgiler yeniden teyit edilir ve herhangi bir problemin önüne geçilir. Hemen iletişim adres ve telefonlarımızdan bizlere ulaşıp vip minibüs kiralama hizmeti için rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir