Kapat
Genel 701 views 0

2018 Kadın Giyim Tercihleri Nasıl Olmalıdır?

2018 sonbahar kış modasını klasik giyimi yeniden modaya taşıyor. Özellikle sezonun öne çıkan parçaları günlük hayatta kullanılan takım elbiseler, oversize kaban ve kazaklar, dar paça pantolonlar bu yıl pek çok kişinin gözünü boyayacak. Modanın nabzını elinde tutan New York, Londra, Milano ve Paris’ten gelen kadın trend akımında bu yıl yok yok.

Smart Casual Şıklığı

Tasarımcıların şapka çıkarttırdığı bu yıl hiç kimse tarzını bulmak da zorlanmayacak. Özellikle smart casual ve smart şıklığı hayatın her alanında yer alacak. Şimdilik kış modasının nabzını hızlandıran tasarımlar kendini göstermeye başlamışken, şimdiden 2018 yılının yazının da çok renkli olacağı söylenebilir.

İş Yeri Kıyafetleri Artık Sokak Stili

Özellikle ofis içinde daha çok koyu renkleri tercih eden kadınlar artık bu yıl renklenmeye başlayacak. Kırmızıdan sarıya pek çok rengi içinde barındıran 2018 kadın stili farkını şimdiden ortaya koymaya başladı.

2017-2018 Yılının Trendleri

Kalem etekler, döpiyes takımlar, fular ve hatta kadın kravatları oldukça moda olmakla beraber adeta iş yeri şıklığını sokaklara taşıyor. Bu yılın bir diğer modası için kadınların ince bellerini ortaya çıkarması. Feminenlik ön plana çıkarken, oversize kazakların üzerine şık kemerler ile ince dokunuşlar yapılıyor.

2018 yılının bir diğer yükselen trendi ise kadınların ayrılmaz parçası olan ayakkabı ve çantalarda plastik detayların kullanılması. Birçok uluslararası markanın öncüsü olduğu uzay teması ise bu yıl kabanların ve montların vazgeçilmezi. Parlak renkleri ve uzay temalı işlemeler herkesin gözünü dolduruyor.

Klasik giyimin yanı sıra farklı Jean modelleri de bu yıla damgasını vuran ürünlerden. Özellikle farklı materyale sahip iki kumaşın birleşiminden oluşan tasarımlar bu yılın olmazsa olmazları
Arasın da yerini aldı. Kış modasına uygun olarak sade ve tek renk şapkalar yerine bu yıl renkli, baskılı hatta taşlı aksesuarlar ön planda. Özellikle şapka ve eldivenler çok farklı normlarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir