Kapat
Teknoloji 264 views 0

Arıza Silme Cihazları Hakkında Genel Bilgi

Motorlu araçlarda çeşitli nedenlerle arızalar meydana gelebilmektedir. Araç motorlarında meydana gelen arızalar tamir edildikten sonra, göstergede gösterilen arıza uyarı ikazı, sistem üzerinden arıza kodunu silmedikten sonra kaybolmayacaktır. Arıza kodlarının, araç beyin sistemlerinden silinebilmesi için arıza tespit cihazları kullanılır. Firmamız tarafından satışa sunulan tüm arıza tespit cihazı ürünlerimiz, arıza tespiti ve arıza kodlarını silme işlemlerinin yapılmasını sağlıyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanan yazılımlar sayesinde, tüm marka araçlara uyumlu arıza tespit cihazları üretimleri yapıyoruz.

Arıza Kodları

Araç kullanıcıları, meydana gelen birçok arızayı ilk başta fark edemeyecektir. Araçların göstergelerine arıza uyarı ikazları verdirerek, hissedilmeyen arızaların hemen görülmesini sağlanıyor. Arıza kodları, meydana gelebilecek her türlü mekanik ve elektronik arızalar için oluşturulmuştur. Arıza tespit cihazları ile araçlarda yapılacak olan okumalar ile arıza kodları ve bu kodların ne anlama geldikleri çok rahat bir şekilde görülebilmektedir. Bu arıza kodları silinmedikten sonra uyarı ikaz lambası sönmeyecektir. Cihazlarımızı kullanarak motorda oluşan arıza kodlarını silerek, motorların arızasız olarak görülmesini sağlayabilirsiniz.

Arıza Tespit Yazılımları

Metadiag.com web sitemiz üzerinde vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi vermekteyiz. Arıza tespit cihazları ile ilgili her türlü bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Geliştirmiş olduğunuz arıza tespit cihazları ve yazılımları ile ilgili tüm müşterilerimize eğitimler veriyoruz. Satışını yaptığımız program ve cihazların doğru kullanılmasını sağlayarak, motor arızlarının doğru okunmasını ve tespit edilmesini sağlıyoruz. Arıza tespit ve arıza kodu silme yazılımlarımızı, alanında uzman mühendislerimiz ile hazırlıyor ve en güvenilir şekilde kullanıcılara sunuyoruz.

Web Hizmetlerimiz

Firmamıza ulaşmak isteyen tüm müşterilerimiz metadiag.com.tr sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirler. Yurtdışında bulunan müşterilerimize de daha rahat hizmet verebilmek için web hizmetlerimi farklı dil seçenekleri ile sunuyoruz. İletişim bölümündeki mail gönderme bölümünden veya canlı destek hizmetlerimiz üzerinden bizlere tüm arıza cihaz ürünleri ve aparatları ile ilgili sorularınızı, görüş ve yorumlarınızı gönderebilirsiniz. Sizlerden bizlere ulaşan tüm soru ve bildirimler için sizlerin belirtmiş olduğu iletişim bilgileri üzerinden kısa sürede dönüşler yapıyoruz. Setimizdeki, ürünler kategori başlığı altında tüm ürün çeşitlerimizi görebilirsiniz.

Araç Klima dolum ile ilgili detaylı bilgiler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Konfort serisi klima cihazları ile sizlerde profesyoneller arasında yer alın.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir