Kapat
Pratik Bilgiler 290 views 0

Boya Badana Ustası

Siz de İstanbul ilinde ikamet ediyor ve Boya Badana Ustası arıyorsanız bu makaleyi okuduğunuza göre doğru yerdesiniz. Boya ve badana işlerinin yanı sıra yapı işleri, tadilat- tamirat işleri ile uğraşan firmamızın çalışanlarını tercih etmeniz için çok neden var. Ev boyama zamanı geldiğinde, gereksinimlerinizi karşılamak ve daha yüksek yaratıcılık gerektiren deneyim sahibi profesyonel ekiple çalışmanız size ne kazandıracak? Size bilgi deneyim, tasarruf, rahat ve yaşanabilir konforlu ve yenilenmiş ev kazandıracak. Öncelikle renk seçimi hafife alınacak bir konu değildir. İlham ve enerji kaynağınız, uygu renk ve desen seçimi ile etkilenir. Bu gerçeklik M.Ö 4.000 yılında dahi keşfedilmişti. Çinliler yaşam alanlarının enerjisinin, insan ruhunu etkilediğini, yaşam alanlarını seçerken, titiz olunması gerektiğini bin yıllardır biliyorlar.

 

Boya Badana Ustalarımız ve Feng Shui Felsefesi

Boya badana ustalarımızın, boya badana alanı, renklerin insan üzerindeki ruhsal etkileri konusu gibi alanlarda da derin bir bilgi birikimi vardır. Hangi rengin huzur vereceğini, hangi rengin huzursuz edeceğini biliyorlar. En basit olarak, yatak odalarında eşler için kırmızı renk tercih edilir, salonlarda sakinleştirici yeşil tonları tercih edilir. Yeşil güven ve huzur verir, kırmızı harekete geçirir. Ruh halinize iyi gelecek ve karakterinize uyumlu en iyi duvar boyasını seçmek için ustalarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Evlerinize Enerji, Temizlik Ve Sağlık Getirin

Birçok kişi iç mekan duvarları için cesur bir hava, enerjik bir ortam, harekete geçirici bir dekor ister. Çoğu zaman insanlar, bu amaçlara hizmet amacıyla piyasadaki mevcut renk paletinden parlak bir tonla birlikte farklı kombinasyonları kullanırlar. Mesela daima mat boya odanıza basit ve doğal bir görünüm verir, bazen bir kaç kat çekilmesi gerekebilir ama yine de mat boya istenilen tonda kolayca elde edilebilir. Saten veya Yarı Parlak Boya türleri ise uzun ömürlü ve daha dayanıklı bir boya uygulamasıdır. Saten veya yarı parlak, mat ve parlak boya arasında bir yerde bulunan bir boyadır. Bu, duvarları düzenli olarak temizlemeniz gereken alanlar için mükemmel hale getirir. Parlak Boyanın bir artısı daha var ki, duvarlara parlaklık katan bir tür boya olmakla beraber, duvar kusurlarını da gizler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir