Kapat
Genel 673 views 0

Dosyalarınızı iTunes Kullanmadan Bilgisayardan iPhone’a Nasıl Gönderebilirsiniz?

iPhone çok sevilen ve dünyada kullanılan telefonların başında geliyor. Özellik kullanıcı dostu tasarımı ve stabil çalışan işletim sistemi sayesinde değerini oldukça katladı ve rağbet gördü. Tabi bu gibi olumlu özelliklerinin yanında bazı olumsuz durumlar kullanıcıların canını sıkabiliyor.

Özellikle dosya paylaşımı ve verilerin cihazlar arası aktarımı iPhone’da uzun süre iTunes denilen program aracılığı ile yapıldı. Sadece iTunes’a bağlı olan dosya aktarım işi cihazlar arasında artık farklı programla yapılabiliyor.

EaseUS MobiMover Free iPhone Data Transfer programı bilgisayarınızdan iPhone’a ücretsiz veri aktarmanızı sağlıyor ve iTunes’a olan bağlılığı ortadan kaldırıyor. Üstelik oldukça basit adımlarla bunu yapabiliyorsunuz. Aşağıda size aktarım olayını resimli olarak anlatacağız. Tek tıkla fotoğraflarınızı, videoları, müzikleri ve diğer dosyalarınızı iPhone’dan PC ye aktarmak oldukça kolay.

EaseUS MobiMover Özellikleri

  • Bilgisayarınızdan iPhone ve iPad’e dosya gönderme kaydetme aktarma
  • iPhone ve iPad’den diğer cihazlara transfer yapılabilir
  • iPhone ve iPad’teki dosyaların yönetimi yapılabilir
  • Sadece Mac bilgisayarlar değil PC lerdende işlem yapılabilir
  • Dosya aktarımları herhangi bir boyut sınırlamasına takılmadan yapılır
  • Yine aynı şekilde iCloud’da olduğu gibi 5 GB lık data sınırlaması olmaksızın aktarım sağlanabiliyor

EaseUS MobiMover ile PC’den iPhone Veri Aktarımı Nasıl Yapılır

Öncelikle EaseUS MobiMover yazılımını bilgisayarınıza indirin: https://www.easeus.com/phone-transfer/mobimover-free.html

Programı kurduktan sonra çalışırın ve telefonunuzuda aynı zamanda bilgisayarınıza bağlayın. Açılan ekrandan PC/Desktop yazan kısmın yanındaki üç nokta kısmına tıklayıp hangi dosyaları atacağınızı klasörden seçin.

Seçtikten sonra sağ kısımdan hangi iOS cihazınıza aktarım yapılacağnı seçip NEXT tuşuna basın. Açılan ekranda seçtiğiniz klasörde ne kadat öğe olduğu yazacak. Öğeleri dilediğiniz gibi işaretleyip seçin.

Alt kısımda bulunan Transfer butonuna basıp bilgisayardaki dosyalarınızın iTunes kullanmadan iPhone ya da iPad’inize yüklenmesini izleyin. Hepsi bu kadar kolay ve basit adımlarla tamamlanıyor. Şimdi sıra sizde.

EaseUS 14. Yılına Özel iPhone 8 Kazandırıyor

Ayrıca program size iPhone 8 kazanma şansı da sağlıyor. 23 Ağustos 2018 tarihine kadar video çekip aşağıdaki adresten katılım sağlamanız durumunda ödülü kazanma şansı da yakalıyorsunuz. Kampanya süresince toplanan para yoksul çocukların eğitimi için EaseUS tarafından bağışlanacak.

Siz de yoksul çocukların eğitimi için destek olabilirsiniz, aynı zamanda %50’ye varan indirimle programları satın alabilirsiniz. Yarışmaya Katıl: https://www.easeus.com/campaign/anniversary-2018.php

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir