Kapat
İnternet 241 views 0

Ev İnternetinizi Fiber Altyapısına Taşıyacaksınız

Uydu üzerinden sağladığı internet hizmetleriyle beraber son dönemlerde ön plana çıkmayı başaran, fiber internet gibi hızlı internet servisi sağlayan Kablonet, Kablo TV üzerinden internet hizmeti sağlayan hizmetlere sahiptir. Kablo TV şebekesi bulunan her yerde doğrudan Kablonet sahibi olabilir ve evinize internet bağlantısı alabilirsiniz.

 

Hiçbir şekilde telefon hattına dahi sahip olmadan anında internet sahibi olacağınız, geniş bant seçenekleriyle beraber Fiber İnternet konusunda en iyi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Minimum 20 Mbps’den başlayan hızlı çözümlerle birlikte ekonomik tarifeler sayesinde birçok abonelik paketlerini de inceler, size uygun olan paketi değerlendirebilirsiniz.

 

Kablonet Avantajları Nelerdir?

 

Kablonet günümüz şartları içerisinde İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere birçoğu büyükşehir olan 22 şehirde hizmet vermektedir. Kablonet aboneliği sahibi olmak adına dilediğiniz her zaman Kablonet Facebook sayfası üzerinden duyuru ve kampanyaları takip edebilirsiniz. İsteğinize uygun kampanya bilgisi ve detaylar hakkında siz de evinizde internete bağlanabilir ve hızlı abone sahibi olabilirsiniz.

 

İstediğiniz her zaman en iyi ve hızlı interneti yaşamak için bu fiber interneti deneyin. Tamamen Türksat uyduları üzerinden sağlanan internet hızıyla beraber, herhangi bir olumsuz hava koşulunda ya da karadaki olumsuzluklarla alakalı olarak hiçbir aksaklık dahi yaşamadan aynı hız ve kaliteyi yaşayabileceksiniz. Kablonet Twitter üzerinden duyurduğu tüm kampanyalar, indirimler ve aboneliklerle alakalı yenilikleri takip edebilir, anında haberdar olabilirsiniz. Bu sayede Türksat uydularıyla sağlanan Kablo TV kalitesinde Kablonet ile beraber internete en hızlı şekilde siz de bağlanın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir