Kapat
Pratik Bilgiler 261 views 0

Kadıköy Boya Badana

Boya ve badana yaptırmak her ev ve iş yeri için, görsel güzellik, iç ferahlık ve özlenen estetik demektir. Bu bakımdan Kadıköy Boya Badana yaptırma ihtiyacı doğduğunda, hemen e-boya badana AŞ ile irtibata geçerek; beklediğiniz tarz ve renkte evlerinizi yenileyebilirsiniz. Şirket, size bu hizmeti profesyonel olarak verebilecek deneyimli elemanları ile hizmet vermektedir. Aradığınız şeyin, en iyi hizmeti en uygun fiyata almak olduğunun farkında olan e-boya badana AŞ çalışanları, özverili bir çalışma ile her şeyi planlı ve programlı yaparak, sizi bu süreçte destekler.

 

 

 

Kadıköy Boya Badana Ekibi Ne yapar?

Kadıköy Boya Badana ustaları, önce bir keşif hizmeti vererek, ne yapılacağını planlar. Bunun için de sizden para talep etmez. En hızlı şekilde, işinizi en kaliteli biçimde yapmak, şirket çalışanlarının önceliğidir. Keşif hizmeti ile, yapılacak işler belli bir sıraya konur. Örneğin evinizde taşınmaz eşyalar varsa bu eşyaların boya lekelerinden korunması için kaplatmak gerekecektir. Zemin parke ise zeminin örtülmesi gerekir. Süpürgeliklerin bantlanması ve lekelerden çiziklerden korunması gerekir. Bunlar ön hazırlıklardır. Ön hazırlıklar bittikten sonra, duvar onarımı sürecine girilir. Ustalar, itina ile duvar çatlaklarını kapatırlar ve alçı kuruyunca zımpara çekerek her tarafı pürüzsüz hale getirirler. Duvarlar pürüzsüz hale getirildikten sonra kuru ise, tavandan başlanarak, önce 2 kat badana yapılır. Sonra da sizin modaya uygun olarak seçtiğiniz renkte ve kalitede boya sürülmek üzere hazırlanır. Duvarlardan önce, siz talimat vermişseniz, kapılarınız da boyanır. Sonra da duvarlarınız her tarafta homojen bir renk olacak şekilde boyanır. Bazı duvarlar zıt renk içeriyorsa, 3 kat bazıları 2 kat boyanarak, boya badana işi tamamlanır.

 

Kadıköy Boya Badana Fiyatları

Sizden e- boya badana AŞ’nin talep edeceği boya badana ve işçilik ücreti, o ilçede alabileceğiniz en taban fiyat olacaktır. İçinizin rahat etmesi için, dilerseniz önce Kadıköy boya badana fiyatı için teklif alabilir ve bu firmanın fiyatı ile karşılaştırabilirsiniz . Firma çok uzun yıllardır bu ilimizde, hizmet verip binlerce mekan boyadı. Evinizi seviyor ve evinize değer veriyorsanız, mutlaka e-boya badana AŞ ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.