Kapat
Genel 459 views 0

Foça Otel Fırsatları

Foça Superior Oda Seçenekleri

Misafirlerin ve de turistlerin foça otel fırsatları kapsamında değerlendirdikleri ağırlama mekanları birçok farklı seçenekte oda hizmetini konuklara sunmakta. Bunların başında kral dairelerinin yerini tutan superior odalar yer almakta. Bu odalarda çift kişilik yatak bulunmaktadır. Temizlik ve sağlık kurallarına istinaden bu kral dairesi muadili odalarda sigara içmek yasak hale getirilmiştir. Özel banyo ve duş seçeneği ile birlikte misafirlere üst düzey bir kullanım konforu vaat eden özel odalardır. Oda genişliği 18 metre kare olan bu odalar geniş vizyonu ve rahatlığı ile de dikkatleri çekmekte. Detaylar için www.foca1887otel.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz…

Banyo ve buklet malzemeleri sürekli olarak yenilenmekte ve konuklara güncel bir şekilde hizmet kapsamında sunulmaktadır. Bu özel odaların içerisinde ek olarak retro minibarlar bulunmaktadır. İçindekiler tamamen kullanıcıların isteğine ve talebine göre konukların hizmetine arz edilmiştir. Retro olması nedeniyle yer kaplamaz ve odanın dekoratif bütünlüğünü bozmaz. Wifi bağlantısı ile birlikte odanın güzelliğini internette sörf yaparak perçinlemek isteyen konuk kitlesine özel hizmetler de mevcuttur.

Yaz aylarında klimalar ve tavan vantilatörü otomatik olarak çalışmaktadır. Hem sıcak hava dalgasını kontrollü bir şekilde absorbe eder hem de sessiz çalışma prensibi ile birlikte müşteri memnuniyetini sağlar. Saç kurutma makineleri de odaların banyolarında kullanıma açık bir konumdadır.

Alternatif Foça Otel Odası Seçenekleri

Superior odaların dışında konukların bütçelerine uygun alternatif oda seçenekleri de mevcut. Antika odalar tamamen eski ve nostaljik çağrışımları ile birlikte misafirlerin beğenilerine sunulan bir diğer oda seçeneği. Tamamen ahşap malzemelerin ve mobilyaların kullanıldığı ve dekorasyonun bu yönde tedarik edildiği bu odalarda konaklamak apayrı bir deneyim olarak yaşanmakta. Geçmişin esintilerini tatil sürelerine yaymak isteyen konuklar bu odaları tutarak uzun süre unutamayacakları bir tatil tecrübesini tadabilirler.

Diğer seçenek ise havuz manzaralı odalardır. Fiyatları son derece uygun olan bu odalarda hem güneşin hem de pırıl pırıl havuzun tadını çıkarmak mümkün olmakta. Sıcaktan bunalanlar ise havuzu izlemeyi bırakıp direkt olarak içinde yer alabilirler. Bunun dışında aileleriyle birlikte ucuz yollu ama kaliteli bir şekilde tatil yapmak isteyenler için standart oda tarifeleri mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir