Kapat
Teknoloji 1.186 views 0

Huawei Mate 20 Lite Dış Tasarımı Kesinleşti

Huawei uzun süredir yeni çıkaracağı modelleri ile gündeme geliyordu. Şirketin en son Mate serisi hakkında ortaya atılan iddialar yeni modeller hakkında bazı ipuçları vermişti. Herhangi bir kesinlik bulunmayan bu ipuçları Huawei Mate 20 Lite tasarımının kesinleşmesi ile birlikte ortaya çıkmış oldu.

Dünyada ilk üç kameralı telefonu üreten Huawei fiyat performans cihazları ile büyük başarı yakaladı. Sunduğu teknik özellikler ve cihazların satış fiyatları kıyaslandığında cazip fırsatlar sunan şirket kısa süre önce dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon üreticisi ünvanını almıştı. Bu defa Huawei Mate 20 Lite modelinin şematik tasarımı ile gündeme gelen şirketin yeni modeli hakkında birçok detay gözler önüne serildi.

Aşağıdaki şemada Huawei Mate 20 Lite modelinin arka tasarımını inceleyebilirsiniz.

Şemaya baktığımızda Mate 20 Lite modeli hakkında birçok detayı açıklar nitelikte. Cihazın arka kısmını konu alan şemada üst üste konumlandırılmış iki adet kamera ve onların hemen altında yer alan bir parmak izi okuyucu görülüyor. Cihazda 4 GB Ram bulunacağı ve Kirin 720 işlemci ile piyasaya sürüleceği düşünülüyor. 64GB ve 128 GB dahili depolama seçenekleri olacak yeni modelin şemada ön yüzeyi görünmüyor fakat ön kısmında iki adet kamera bulunacağı söylenenler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir