Kapat
Teknoloji 642 views 0

Huawei P30 Modelini Doğruladı

Teknoloji devlerinin katıldığı ve yeni cihazlarını paylaştığı IFA 2018 tüketici elektroniği fuarı bu senede birçok yeniliğe ev sahipliği yaptı. Fuarda bomba gibi açıklamalar yapan ve yeni cihaz tanıtımlarına imza atan Huawei şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Son dönemde çıkardığı cihazlar ve yaptığı yenilikler ile akıllı telefon gündeminde sürekli adını duyuran şirket yeni modelleri hakkında ipuçları verdi. Yeni çıkaracağı cihazlar hakkında birçok detay paylaşan Huawei dünyanın ilk 7 nm işlemcisi Kirin 980 modelini tanıtarak tüm ilgiyi üzerine topladı.

Başlangıç olarak Huawei P20 Pro yeni renk seçeneklerini duyuran şirket, Mate 20 modelinin tanıtım tarihini açıklayarak devam etti. Şirket CEO’su yaptığı açıklamalarda Mate 20 modelinin P20 Pro’dan çok daha iyi olacağını söyledi. Yaptığı konuşmalarda P30 modelinin gelecek yıl raflarda yerini alacağını ve tüm modellerden daha iyi bir cihaz sunulacağını da ekledi. P30 hakkında çok fazla detay vermese de modelin varlığını doğrulamış oldu.

Huawei son zamanlarda yaptığı yenilikler ve fiyat performans cihazları ile gündeme gelen bir şirket. Akıllı telefon pazarında hatırı sayılır bir yere sahip olan Huawei, Kirin 980 ile gerçek zamanlı nesne tanıma özelliğine sahip olacak. Şirket Mate 20 ve Mate 20 Pro modellerini 16 Ekim tarihinde Londra‘da tanıtacağını resmi olarak açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir