Kapat
Genel 885 views 0

Ön Muhasebecinin Kullandığı Muhasebe Programları

İşletmelerin bilgisayarlı ortamda ön muhasebelerini tutması özellikle ilk başlarda sıkıntılı bir dönem olarak görülmektedir. Muhasebecilerin kullandıkları muhasebe programları arasında seçim yaparken birçok faktör üzerinden değerlendirme yapabilirsiniz. Piyasada bulunan birçok yazılım ihtiyacınız olmayan özellikler ile daha karmaşık ve maliyetli çözümler sunmaktadır.

Seçeceğimiz Muhasebe Programları Hangi Özellikleri Sunmalı?

  • Kolay faturalama sağlaması; tanımlı ya da önceden gerçekleştirilmiş işlemleri analiz yeterek otomatik veri doldurma özelliği ile hızlı fatura işlemlemi sağlaması gerekir. Düzenli fatura emri verilerek aynı işlemi her seferinde yaptırmaması gerekir.
  • Cari hesaplarınızı hızlı ve basit takip edebilme; piyasada bulunan cari hesap tutmak için kullanılan kasa programı sınıfındaki yazılımlar karışık arayüzü ve gereksiz özellikleri ile basit işlemlerin bile yapılmasını zorlaştırmaktadır. Cari hesap takibi ve bakiyelerinin oluşturulmasını sağlaması gerekir.
  • Gelir gider takiplerinin yapılabilmesi ve hem geçmişe dönük hem de ileri tarihli hesapların çıkartılabilmesi
  • Otomatik rapor ve yedekleme imkanı sunması hem veri kaybına uğramanızı önleyecektir hem de istediğiniz bilgilerin raporunu görebilmenize imkan verecektir.
  • Yoğun eğitim programı olmayan yazılımlar seçmeye özen göstermelisiniz. Seçeceğiniz yazılım eğitim süresi uzun sürüyorsa; ya kendinize uygun bir program seçimi yapmanız ya da seçtiğiniz program başarılı bir yazılım değildir.
  • Kullanacağınız bilgisayarda yüksek performans beklentisi olmaması gerekir.

Fenesoft tarafından geliştirilen sektörel ve ticari programlar işletmenizin en basit muhasebe işlemlerinden en karmaşık dönemlerdeki işlemlerine kadar olan süreçte, kolay kullanımlı arayüzü ve uygun fiyat politikası ile ihtiyaçlarınıza etkili bir şekilde cevap vermektedir. Fenesoft markalı tüm ticari yazılımlar http://www.fenesoft.com/ adresli internet sitemizde tüm şirket ve kurumlara sunulmaktadır. İnternet sitemizden yazılım ürünlerinin deneme sürümlerini bilgisayarınıza indirerek inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir