Kapat
İnternet 491 views 0

Instagram Portre Kamera Modu Geliyor

Instagram’ın yeni güncelleme paketine yapılan bir inceleme yeni özelliklerin kullanıcılara sunulacağını gösteriyor. Bu güncelleme paketinin içerisinde yer alan yeni özelliklerin arasında en çok dikkat çekeni “Instagram Portre Kamera Modu” oluyor. Instagram bu özellik ile birlikte çekim özellikleri arasına yeni bir özellik daha katmaya hazırlanıyor. Söz konusu portre modunun geliştirilmesi hali hazırda devam ediyor. Kullanıcılara henüz sunulmayan pakette bir deklanşör ikonu olarak dikkat çekiyor.

Instagram portre modu ile birlikte arka planı bulanıklaştırma ve ışık ayarları yapılmış kaliteli fotoğraflar çekmeye imkan sağlayacak. Söz konusu özelliğe kullanıcılar Instagram’ın kamera arayüzü üzerinden erişebilecekler.

Günümüzde son teknoloji akıllı telefonların bir çoğunda söz konusu bu portre modu bulunuyor. Gerçekten yararlı bir özellik olan portre moduna artık telefonunda bu özellik bulunmayan kişilerde sahip olabilecek. Yani Instagram’ın bu yeni özelliğinin kullanıcılar için çok faydalı olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir