Kapat
İnternet 744 views 0

Instagram Videoları 60 Dakika Olacak

Günlük hayatımızda hepimizin sürekli kullandığı sosyal ağlar arasında şüphesiz Instagram birinci sırada yer alıyor. Hem genç, hemde yaşlı nüfusun oldukça aktif biçimde kullandığı Instagram fotoğraf platformu olarak görülse de özellikle son zamanlarda video konusunda da aktifliğini arttırdı. Özellikle fenomenlerin videolarının çoklukla izlendiği ve neredeyse bir yayın aracı haline gelen Instagram bu konuda çalışmalar yapıyor.

Video süresi 60 dakika oluyor.

Yapılan bazı haberlere göre Instagram video süresini 60 saniyeden 60 dakikaya çıkarmak için çalışmalar yapıyor. Söz konusu bu hareketin Instagram için büyük bir değişim getireceği çok net olarak görülüyor. Bu şekilde bir yenilik yapıldığı taktirde sosyal ağ kullanıcılarının deneyimleri oldukça değişecek. Ayrıca bu videoların dikey formata uygunluğu da sağlanacak.

Bilindiği üzere Instagram’ın sahibi aynı zamanda Facebook’un da sahibi olan Mark Zuckerberg. Facebook son dönemlerde daha fazla reklam geliri için videolara odaklandı ve aynı hedefi Instagram içinde gerçekleştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir