Kapat
Genel 495 views 0

İnternet Ortamındaki Resimler ve Gizlilik

İnternet dünyasında gerek sosyal platformlar gerekse internet sitelerinde dolaşırken birçok görselle karşılaşıyoruz. Bu görseller internet dünyasının yarısından fazlasını oluşturan olgulardır. Sizler tarafından paylaşılan bu resimler bu uçsuz bucaksız dünyada diğer kullanıcıların ziyaretini bekliyor. Peki bu görseller nasıl paylaşılıyor?

Resim yükle servisleri bu görselleri kendi sunucularında saklayarak siz diğer internet kullanıcılarına sunuyor. Böylece yüklenen görseller bir anda binlerce kullanıcıya ulaşıyor. Fakat özel ve şahsi görsellerle alakalı durum tam olarak böyle değil. Şahsi görsellerinizi yükleyebileceğiniz güvenli platformlar ve gizlilik ilkeleri bulunuyor. Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz veya sadece sizin erişiminizde olması çoğu zaman önem teşkil ediyor. Bu nedenle güvenilir ve stabil çalışan bir resim platformu bulmanız gerekiyor.

Güvenilir ve Hızlı Resim Uygulaması

Jet Resim bu anlamda siz kullanıcılarına kaliteli ve hızlı hizmet sunuyor. Resim yükle, resim paylaş, özel albüm oluştur gibi birçok özelliği tek bir çatı altında buluşturan bu platform ile görsellerinizi kolayca yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Ayrıca hızlı sunucuları ve kaliteli alt yapısı ile birlikte yüklediğiniz görselin çözünürlüğü düşürülmeden yüklediğiniz gibi kalıyor. Görseli yükledikten sonra düzenleme, kırpma ve küçültme işlemleri yapabiliyorsunuz. Bunlara ek olarak her görüntü için oluşturduğunuz özel linkler ile görsellerinizi kolayca paylaşabiliyorsunuz.

Albüm oluşturma özelliği ile yüklediğiniz görselleri albümlere bölebilir ve tekrar ulaşmak istediğinizde kolayca ulaşabilirsiniz. Böylece aradığınız bir görseli yüzlerce görüntü arasından kolayca seçebilirsiniz. Sizde güvenli bir resim platformu arıyorsanız Jet Resim uygulamasını denemenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir