Kapat
Teknoloji 486 views 0

iOS 12 Yeni Portre Modu Özelliği Geliyor

iOS 12 güncellemesi iPhone kullanıcıları tarafından merakla bekleniyor. Apple’ın eylül ayında yayınlayacağı söz konusu güncelleme birçok yenilik ve performans iyileştirmeleri ile geliyor. Apple’ın eski model iPhone’lar için önemli derecede hızlandırma sağlayacağını açıkladığı iOS 12 iPhone’lara bunun haricinde birçok yenilik kazandıracak. Güncelleme hakkında yeni gündeme gelen ise kameraya kazandırılacak yeni portre modu oldu. Güncelleme ile birlikte portre modları mükemmel bir biçimde geliştiriliyor.

Bilindiği üzere portre modu yeni iPhone’lar ile birlikte hayatımıza girdi ve çok ilgi gördü. Kaliteli ve profesyonellik içeren fotoğraflar oluşturmak için portre modu gerçekten çok işe yarıyor. Fotoğraflara derinlik vermesi ve blurlama özelliği sayesinde pek çok kullanıcı aktif olarak kullanıyor. iOS 12 ile birlikte portre modu iyileştirilecek. Mevcut kamera özellikleri ile çok daha derin ve detaylı fotoğraflar çekilebilecek.

Fotoğrafda gördüğünüz üzere solda bulunan mevcut portre modu, sağda bulunan ise güncellemeden sonra oluşacak portre modu. Buradan bile mükemmel bir gelişme olduğu söylenebilir. Üstelik mevcut teknik özellikler ile sadece yazılımsal güncellemeyle birlikte çok daha kaliteli fotoğraflar oluşturulabilecek. Daha detaylı özelliklere güncellemenin yayınlanması ile birlikte erişebileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir