Kapat
Teknoloji 1.114 views 0

iPhone X Plus Özellikleri Nasıl Olacak?

Apple’ın yeni iPhone’ları tanıtmasına uzun bir süre olsa da, yeni cihazlarla ilgili söylentiler sürekli gündeme geliyor. 2018 model iPhone’lar hakkındaki söylentilerde 6.1 inç ekrana sahip olacak model en çok tartışma konusu olsa da yeni tanıtılacak modeller arasında 6.5 inç ekran boyutuna sahip iPhone X Plus modelinin de bulunacağı söyleniyor.

6.1 inç ekran boyutuna sahip iPhone modeli hakkında da ilginç söylentiler var. Bu modelin ekran boyutu ile şuanda mevcut iPhone X ile iPhone X Plus modelinin arası bir boyutta olacağı söyleniyor. Buna ek olarak modelin arka kısmında tek kamera bulunacağı ve telefonda OLED yerine LCD ekranın kullanılacağı söyleniyor.

6.1 inç ekran boyutundaki yeni iPhone modelinin mevcut iPhone X’e göre pil ömrünün çok daha fazla olacağı söyleniyor. Apple’ın bu modelde yeni üretilen Full Active LCD panelleri kullanacağı ve bu sayede telefonun ekranının 5 mm kalınlığındaki çerçevelerle sarılı olacağı belirtiliyor. Yeni modelin teknik özelliklerine bakıldığında mevcut iPhone X’den pek bir farkı olmayacağı da söylenenler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir