Kapat
İnternet 760 views 0

İzmir Bayraklı’da Profesyonel Toshiba Servisi

Japon merkezli dünya elektronik devi olan Toshiba’nın elektronik ürünleri için İzmir Bayraklı’da en iyi özel servis hizmetini sizler için sağlama faaliyetini yürüten firmamız Özel Toshiba Servis Bayraklı, tüm Toshiba marka elektronik ürünleriniz için bakım, onarım, montajlama, yedek parça temini ve bu yedek parçaların elektronik cihazlarınıza monte edilmesi gibi konularda teknik destek hizmeti vermektedir.

Toshiba’nın ürün yelpazesi içerisinde aklınıza gelebilecek her türlü elektronik cihaz bulunmaktadır. Bunların en çok bilinenleri ise bilgisayar, TV, beyaz eşya (klima ve ısıtma – soğutma sistemleri), bilgisayar bileşenleri ve bilgisayar parçaları, diğer elektronik ev aletleri olarak sayılabilmektedir.

Firma olarak kurumsallık anlayışına ve senelerin getirdiği tecrübeye sahip bir şekilde siz Toshiba kullanıcıları için hizmet vermekteyiz. İzmir’in diğer ilçelerinden de yoğun bir ilgi gören firmamızın en önemli servis avantajı hızlı olması denilebilir. Firma olarak teknik süreçte zamanı iyi kullanarak tüm ürünleri sıraya koyup hızlı bir biçimde sorunları çözmekte ve sizleri beklemekten kurtarmaktayız. Aynı gün servis hizmetimiz çok sayıda Toshiba kullanıcının hayatını olumlu yönde etkilemektedir. Bunun yanı sıra hızlı servis hizmetimiz ile de en iyi ve en kaliteli özel Toshiba Servis konusunda yine bir numara olduğumuzu söylemek mümkündür.

Yalnızca servis hızı ile değil aynı zamanda uzman kadromuz da tercih edilmemizin en önemli nedenlerinden biridir. Orijinal yedek parça tercihlerimiz de Toshiba marka ürünlerinizin bütünlüğü açısından ciddi anlamda önem taşımaktadır. Firma olarak size en iyi hizmeti verebilmek ve her geçen gün kendimizi daha çok geliştirmek adına çalışmalar yapmaktayız. Özel İzmir Toshiba Servis hizmeti 1 yıl garantilidir ve 7/24 aktif olarak görev yapan çağrı merkezimiz de bulunmakta, sizler için tatil, mesai, gece ve gündüz demeden çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir