Kapat
Girişimler 5.217 views 0

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya platformları tüm sektörlerde etkin olarak kullanılmaya başlanmıştır. Ülkemizde son 6 yıldır sosyal medya hizmetleri ajansı olarak hizmet veren Crovu web sitesi, kişilerin sosyal medyada popüler olmasına yardımcı oluyor. Sosyal medyada hak edilen ilgili görebilmek için hesabınızın daha çok kişi tarafından tanınması ve ziyaret edilmesi gerekiyor. Firma vermiş olduğu hizmetleri ile kullanıcılara, daha fazla takipçi ve ziyaretçi kazandırıyor. Ülkemizde lider bir firma olarak görev yapıyor, tüm hizmetlerini müşterilerine hızlı bir şekilde güvenli olarak teslim ediyor.

Hizmetleri

Sosyal medya platformları hizmetlerini sunabilmek için müşterilerine kullandıkları tüm hesaplar için hizmet türlerini belirliyor.

Web sitesinden müşterilerine vermiş olduğu hizmetleri için oluşturulan başlıklar şunlardır;

  • İnstagram hizmetleri
  • Twitter hizmetleri
  • Facebook hizmetleri
  • Youtube hizmetleri

 

Her kullanıcı bireysel ya da kurumsal sosyal medya hesapları için takipçi, izlenme, beğenme, görüntülenme, izlenme sayıları gibi çeşitli hizmetleri firmadan ücretli olarak talep edebiliyorlar. Tüm hizmetlerini en uygun fiyatları ile sunuyorlar. Kullanıcıların hesap etkinliklerini sağlayabilmek için kendilerine paket içeriklerini farklı sayılarda sunuyorlar.

İnstagram Takipçileri

İnstagram hesaplarını, kurumsallaşmak, markalaşmak ya da pazarlama işlerinin artırılabilmesi için kullananlar, takipçi sayılarını artırarak hedeflerine ulaşabiliyorlar. Firma tüm İnstagram kullanıcılarına takipçi paketlerini 100 takipçi sayısı ile 25.000 takipçi sayısı arasına değişen paketlerden oluşmaktadır. Takipçi paketleri içerisinde, hem Türk hem de yabancı takipçi alma seçenekleri bulunmaktadır.

Takipçi Paketleri

Firmanın web sitesinde yer alan İnstagram takipçi paketlerinin her birisi takipçi sayısına göre ücretlendirilmiştir. Müşterilerinin hesaplarına takipçi sayılarını eklemek için müşterilerinden her hangi bir şifre istemiyorlar. Ödeme işlemlerinde müşterilerine taksitli ödeme seçenekleri sunuyorlar.

İnstagram kullanıcıları, takipçi sayılarını artırabilmek için kendilerinin başkalarını takip etmelerine gerek yoktur. Firma takipçi paketi satın alan müşterilerine tüm hizmetlerinde 7/24 canlı destek hizmetleri veriyorlar. Satın alınan takipçi paketinde bulunan takipçi sayılarında düşme görüldüğünde, firma 30 gün içerisinde telafi yaparak, düşüş sayısı kadar yeni eklemeler yapıyor.

İnstagram hesaplarını kurumsal olarak kullanan firmalar hem Türk hem de yabancı takipçilerden oluşan paketleri seçiyorlar.

Beğeni Paketi Satın Alma

İnstagram hesaplarında yapılan paylaşımlara alınan beğeni sayısı arttıkça, kullanıcı hesabı üst sıralara taşınmaktadır. Üst sıralarda yer alan bir hesabın ziyaretçisi daha fazla olacak ve hesabın popüler olması sağlanacaktır. Firma vermiş olduğu sosyal medya ajans hizmetlerinde, İnstagram hesapları için beğeni paketleri sunuyor. Beğeni paketleri de içerik sayısına göre ücretlendiriliyor. Paket sayıları, 100, 250, 500, 1000, 2500, 5000, 10000 ve 25.000 beğeni sayısından oluşmaktadır.

İnstagram hesabınızda paylaştığınız resim ve diğer paylaşımlara bu paketler sayesinde paket sayısı kadar beğeni otomatik olarak gelecektir. Firmanın bu hizmeti sayesinde, hesabınızın keşfet sekmesi aktifleşecek ve popüler olma şansınız yükselecektir. Satın aldığınız paketleri hesabınıza şifresiz olarak yüklüyor ve hesap güvenliğinizi sağlıyorlar.

İnstagram Görüntüleme

İnstagram profilinin görülmesi, paylaşımların görüntülenmesi, sosyal medyadaki tanınırlığınızı artıracaktır. Ticari olarak kullanılan İnstagram hesaplarında, ürün markalaşması daha kolay gerçekleşebilecektir. Firmanın İnstagram hesaplarından olan görüntüleme paketlerini %100 güvenli bir şekilde satın alabiliyorsunuz.

Görüntüleme paketlerini hazırlarken daha çok Türk kullanıcılar tarafından görüntüleme sağlanacak şekilde ayarlamalar yapıyorlar. Görüntüleme sayılarını, bir video paylaşımı için alabilirken, aynı paket kapsamında birden fazla video paylaşımı yapabiliyorsunuz.

Seçtiğiniz paketi satın almak için firmanın web sitesindeki paket seçeneği altındaki hemen satın al sekmesini seçmeniz yeterlidir. Bu sekmeyi seçtiğinizde sizlerden, paylaşım linkiniz ya da kullanıcı adınız istenecektir. Ödeme işlemlerini yaptığınızda, düzenli bir şekilde hesabınıza paketin yüklemesini yapıyorlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir