Kapat
Genel 561 views 0

İzmir Beko Servis Merkezi

Beko marka buzdolaplarınız evinizde güzel yemekler pişirmenize yardımcı araçlardan bir tanesidir. Ancak bazen kullanıcı hatalarından, kötü elektrik tesisatından ya da firma kaynaklı hatalardan dolayı buzdolapları bozulmaktadır. Bu durumda yapılması gereken İzmir ili ve ilçelerinde hizmet veren Beko Servis İzmir aracılığıyla tamir hizmeti almak olacaktır. Bu sayede yapılacak olan tamir profesyonel bir ekip tarafından sağlanmakta ve cihazın daha fazla hasar alması önlenmektedir.

İzmir Beko Buzdolabı Servisi

Beko Servis İzmir Buzdolabı arızaları için gerek yerinde tamir gerek serviste tamir olmak üzere iki ayrı şekilde tamir hizmeti sunmaktadır. Bunun şekli ise arızanın boyutu ve arızalı parçanın değişip değişmeyeceğine göre belirlenmektedir. Yaşanan sorunların profesyonel bir teknik ekip tarafından yapılması ise daha iç rahatlatıcı bir şeydir.

Çamaşır Makinesi ve Bulaşık Makinesi Arızaları

Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi arızaları için de Beko Servisi hizmet sağlamaktadır. İzmir’de bozulan beyaz eşyaların tamiri için Bosch teknik servisi çağırabilirler. Yaşanan arızaların tamiri ve parça değişimleri için servisin en az 1 yıl garanti sağlaması ise hizmetleri arasında verdiği bir diğer avantajdır.

Beko Servis İzmir İletişim

İzmir’de ikamet eden ve arızalanan buzdolabı için servis çağırmak isteyen Beko Servis iletişim numarası olan 444 78 56’yı arayabilirler. Böylece arıza kaydı ve yaşanan arızanın niteliği hakkında bilgi vererek teknik ekibe fikir vermiş olacaklardır.

Website: http://www.bekoservisizmir.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir