Kapat
Genel 371 views 0

Kısmet için Medyum Hocalara Başvurulur mu?

Kısmet açma konularında medyum hocalara başvurmak gerekiyor. Fakat güvenilir ve doğru olan kişilerin tercih edilmesi şarttır. Kişiye özel hizmet sunan medyumlar hocalar çok az sayıda bulunmaktadır. Kısmet bağlama büyüsü, en çok tercih edilen bir kara büyü çeşididir. Bu büyü ile, istediğiniz kişinin sevdiği bir kişi ile arasındaki bağı sonlandırma, onunla iletişim sağlamasına engel olma ve onunla arasındaki ilişkiyi bitirme gibi sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu sebeple bu büyü türü oldukça güçlü ve etkili sonuçlar doğurmaktadır. Bu büyüden yalnızca büyü yaptığım kişi değil, eşi veya sevgilisi de olumsuz bir şekilde etkilenmektedir. Kısmet bağlama büyüsü yaptığım kişinin kısmeti kapanır ve evlenmesi veya birine yakınlaşması mümkün olmaz.

Kısmet bağlama büyüsü, kısmetini bağlamak istediğiniz kişinin özel eşyaları ile yapılmaktadır. Büyüyü yaptırmaya karar vermiş iseniz, büyü yaptırmak istediğiniz kişinin, kişisel bilgilerini, resmini veya şahsi eşyasını bana getirmeniz veya göndermeniz yeterlidir. Bu materyallerle farklı yöntemler ile uygulamalar yapabilmekteyim. Böylelikle büyülemek istediğiniz kişi, evlilik yolunda bir adım atmış ise, yaptığım büyünün etkisi altına girerek bu durumdan hemen soğumaya başlayacaktır. Büyüyü sadece evlilik yolunda ilerleyecek olan kişiler için değil, evli olan kişiler için de yapmaktayım. Büyüden kesin ve hızlı sonuçlar bekliyorsanız konu ile ilgili mutlaka benimle iletişim kurmalısınız. Çeşitli tılsımlar ve muskalar hazırlayarak, istediğiniz kişinin kısmetini kapatmanız konusunda özenle çalışacağımdan emin olabilirsiniz. Türkiye de çeşitli sorunlara karşı güven duyacağınız medyum az da olsa bulunmaktadır. Resmi ruhsatlı ve güvenilir hocaya ulaşabilirsiniz. Her türlü bakımlar ve özel çalışmalarınız için danışman medyum hocanız sizlerin sorunlarını dinleyecektir.

Büyünün Etkileri Nelerdir ?

Büyü yaptığım kişi, karşı cinse karşı kendini rahat bir şekilde ifade edebiliyor iken, yaptığım büyünün etkisi altında kalarak, kendini ifade edemez ve konuşamaz hâle gelir. İletişim konusunda güçlük çeker.

Büyülediğim kişinin kısmetinde hızlı değişimler meydana gelir. Sevdiği kişi ile arasında herhangi bir sorunu yokken birdenbire ani değişimler ile sevdiği kişiden soğur ve uzaklaşır.

Büyü yaptığım kişinin, sadece ikili ilişkilerinde değil iş konusunda da kısmeti kapanır. Eğer başarılı biriyse düşüşe geçer. İş hayatında istediği hiç bir şey yolunda gitmez ve yükselemez.

Eşinizin veya sevgilinizin size karşı aniden davranışları değiştiyse, sürekli kavga ediyorsanız veya sizden soğuduğunu dile getiriyorsa, partneriniz kısmet bağlama büyüsü etkisi altına girmiş demektir. Bu büyünün etkisi altına giren kişiler, boşanma veya ayrılma kararı almak için oldukça aceleci davranır ve sizden aniden soğur. Bu etkilerden şüpheleniyorsanız mutlaka bana ulaşmalısınız. Bu büyünün bozulması için kendi yöntemlerimi kullanarak olumsuz etkileri ortadan kaldırabilirim. Büyü bir muska ile yapılmış ise, muskayı bulup getirmeniz büyüyü hemen bozmama yardım edecektir. Muskayı bulamazsanız, önce büyünün etkisini, daha sonra büyüyü tamamen ortadan kaldıracağım. Yazdığım dua ve hadisler ile yaptığım muskayı, büyülenen kişinin yanında taşıması büyünün etkisinden kurtulmak için yeterli olacaktır. Büyüyü bozmanın büyüyü yapmak kadar ciddi bir iş olduğunu unutmayın. Büyüyü kendi yöntemlerinizle değil de, benim gibi tecrübeli bir medyumun deneyimleri aracılığıyla çözmeniz sizin için yarar sağlayacaktır. Kısmet bağlama büyüsü ile ilgili merak ettiğiniz sorularınız varsa, benimle iletişime geçip meraklarınızı giderebilirsiniz. Büyü hakkında size doğru ve güvenilir bilgiler vereceğimden hiç şüpheniz olmasın…

Kaynak adresi; https://www.aslanhoca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir