Kapat
Genel 648 views 0

LED Ürünleri Almak için En iyi Web Siteleri

LED Ürünleri almak için en iyi web siteleri listesi hazır !

LED ürünleri almak için artık Beyoğlu / Karaköy’e gitmenize gerek yok. Çünki artık tüm LED satan dükkanların birer tane E-ticaret web siteleri var.
E-ticaret siteleri çok ama çoğu vasıfsız siteler bu nedenle sizlere en iyi alışverişi deneyimini gerçekleştirebileceğiniz siteleri liste olarak hazırladık ;

ledgelsin.com
evimled.com.tr
karadoganled.com

Bu web siteler tarafımızdan test edilmiş ve en az 1 tane LED aydınlatma ürünü satın alınmıştır bu nedenle içiniz rahat bir şekilde bu web sitelerden alışveriş yapabilirsiniz… Bu üstte verdiğimiz web sitelerde kapıda ödeme, ücretsiz kargo, kolay iade ve kredi kartına 6 taksit imkanları buluyor daha ne olsun.

PEKİ NEDİR BU LED ?

Aydınlatma dünyasının geleceği olarak gelişimine hızla devam eden LED, kelime olarak Light Emitting Diode – Işık Yayan Diyot’un baş harflerinden oluşmaktadır. LED, elektrik enerjisini ışığa dönüştüren yarı iletken bir devre elemanıdır. 1900’lerin başında keşfedilen elektro ışıma kavramının ardından, 1950’lerde hızlanan yarı-iletkenler hakkındaki araştırmalarla beraber; gözle görülebilen kırmızı renkli bir ışık yayan ilk LED 1962 yılında üretildi ve patente bağlandı. Eskiden radyoyu açtığımızda yanan kırmızı ışık olarak hayatımıza giren LED teknolojisi, arandan geçen 50 yılın ardından, artık dünyamızı aydınlatıyor. Bu küçük kırmızı ışık evrim geçirdi, renk değiştirdi, güçlendi ve artık beyaz renge bürünüp hayatımızı aydınlatmaya; kırmızı, mavi ve yeşile dönüşüp çevremizi renklendirmeye başladı.

Işık kaynağı olarak LED kullanan aydınlatma aygıtları ile yüksek ışık verimi, düşük enerji tüketimi, uzun ömür, daha iyi bir ışık yönlendirme seviyesi, düşük ultraviyole ve kızıl ötesi ışıması, daha yüksek renksel geriverim konularında çok başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. LED kaynaklar, milyonlarca renk üretmelerinin beraberinde çok çeşitli renk sıcaklıklarında beyaz ışığı sağlayabilirler.

Geleneksel ışık kaynaklarına karşı sunduğu avantajlarla her geçen gün hayatımızda daha fazla yer almaya başlayan LED teknolojisi temelli aydınlatma sistemleri, farklılık yaratmak, göz alıcı ortamlar oluşturmak ve kullanıldığı mekanlara büyüleyici bir atmosfer katmak isteyenler için sayısız alternatif ve avantajlar sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir