Kapat
Teknoloji 595 views 0

LG G5 Android Oreo Güncellemesi Alacak

Akıllı telefon sektöründeki rekabet ve yenilikler arttıkça birçok güncelleme ile karşılaşıyoruz. Yeni modellerin çıkarılmasına ek olarak eski modellerde aldığı güncellemeler ile daha kullanışlı bir hale bürünüyor. Yapılan yazılım güncellemeleri ile performans ve pil anlamında iyileştirilen eski modeller kervanına LG G5 modeli de katıldı. 2016 yılında piyasaya sürülen LG G5’in Android Oreo güncellemesi alacağı duyuruldu.

LG G5 alacağı Oreo güncellemesi ile birlikte çok daha kullanışlı bir arayüze sahip olacak. Kullanıcı deneyimini iyi derecede arttıracak güncelleme ile birlikte pil ve performans derecesinde de artış olacak. Ayrıca LG G5 Android Oreo ile birlikte son güncellemesini de almış olacak. Bu güncellemeden sonra cihaza herhangi bir güncelleme gelmeyecek. Android Oreo güncellemesi ile birlikte hatırı sayılır derece iyileştirmelere sahip olacak LG G5 bu şekilde kalan ömrünü geçirecek.

Güncellemenin ne zaman dağıtıma sunulacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Fakat çok zaman geçmeden yayınlanacağı düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir