Kapat
Teknoloji 634 views 0

LG V40 ThinQ Sıfır Çerçeveli Ekran ile Geliyor

Akıllı telefon gündeminde yeni teknolojik gelişmeler her geçen gün artış gösteriyor. LG V40 ThinQ modeli ile gündeme gelen teknoloji devi yeni bir amiral gemisi ile piyasada yerini alacak. Yeni model hakkında sürekli iddialar ortaya atılıyor. Son olarak cihazın tasarımı hakkındaki detaylar ortaya çıktı.

Tasarımlara baktığımızda arka kısmında üç, ön kısmında iki olmak üzere cihaz 5 adet kamaraya sahip. Ayrıca ekran anlamında da büyük bir gelişmeye imza atan LG kendi tarihi boyunca yaptığı en büyük ekranı uygulamış durumda. 6.3 inçlik ekran boyutu ve neredeyse sıfır çerçeve genişliği ile mükemmel bir tasarım yakalanmış.

Cihazın ön kısmını incelediğimizde, küçük çentik içerisinde iki adet kamera ve bir hoparlör olduğunu görüyoruz. Cihazın arka kısmında yan yana konumlandırılmış üç adet kamera ve alt kısmında bir parmak izi okuyucu bulunuyor. Tasarım ve teknik anlamda üst düzey bir cihaz olacağını şimdiden söylemek mümkün.

LG V40 ThinQ hakkında şimdilik bilinenler bu kadar. Yeni model henüz resmi olarak tanıtılmadı ve resmi tarihleri belli değil. Fakat tahminlere göre cihaz Eylül ayında tanıtılarak Ekim ayında satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir