Kapat
Teknoloji 745 views 0

Merakla Beklenen iPhone SE 2 Hakkında Yeni Detaylar

Apple hakkında yakın zamanda birçok teori ortaya atıldı ve ekonomik sorunlar yaşadığı belirtildi. Durum böyle olunca gözler şirketin yeni bir modelle yakın zamanda kullanıcıların karşısına çıkma olasılığını oluşturdu. Uzun süredir ortaya atılan iddialar ve yeni model hakkındaki sızıntılar iyice artış gösterdi.

Yeni model iPhone SE 2 hakkındaki detaylar iyice artış gösterdi ve cihazın artık yakın zamanda karşımıza çıkacağı söyleniyor. Önümüzdeki bahar aylarında tanıtımının yapılması beklenen iPhone SE 2 modeli ile birlikte Apple farklı bir cihaz sunacak. Yeni modelin teknik özelliklerinin tam olarak nasıl olacağı bilinmiyor fakat yeni modellerde olduğu gibi çentikli bir ekran tasarımına sahip olacağı kesin.

4.7 inç ekran boyutuna sahip olması beklenen iPhone SE 2 modeli yeni modellerde olduğu gibi FaceID gibi üst düzey özellikleride bünyesinde bulunduracak. Cihazın bu yeni özelliklerle maliyetinin yine üst düzey olması beklensede görüşler cihazın emsallerine göre daha uygun bir fiyata sahip olacağı yönünde. Durum böyle olunca Apple maliyetleri kısmak ve daha uygun fiyatlı bir cihaz sunmak için bazı noktalardan fedakarlık edecek. Bu fedakarlıklar iPhone XR modelinde olduğu gibi tek ana kameraya sahip olmak şeklinde olacak.

Cihazın tüm detaylarını ve özelliklerini öğrenmek için bir süre daha beklememiz gerekiyor. Fakat genel yapı itibariyle bizleri ne tür bir telefonun beklediğini göz önüne getirebiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir