Kapat
Pratik Bilgiler 318 views 0

Otomatik Kapı Sistemleri

Otopark Sistemleri Ne İşe Yarar?

Otopark sistemleri birçok ekipmandan oluşur. Araç tanıma ile otomatik olarak açılı ve kapanır. Bariyer sistemleri ile beraber çalışır. Yabancı araçların park yerini işgal etmesini otopark sistemleri ile önleyebilirsiniz. Otoparka ne kadar araç girip çıktığını bu sistemler ile gözlemleyebilirsiniz. Misafir araç giriş çıkışını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Kayseri de olan firmamız otopark sistemleri ekipmanlarının satışını ve kurulumunu yapan bir firmadır. Verilen hizmet teknoloji ışığında profesyonel bir hizmettir.

 

Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri

Radarlı yana kayar kapı sistemleri olarak da bilinen fotoselli kapı sistemleri genellikle yaya misafirlerinin giriş çıkışlarının yoğun olduğu otellerde, alış veriş merkezlerinde, hastanelerde, iş merkezlerinde, akaryakıt istasyonlarında tercih edilir. Hızlı açılıp kapanabilen fotoselli kapıların radarları cisim hareketlerinin algılanması mantığı ile çalışır. Fotoselli kapılar iç mekanı dış ortamın tozundan, soğuğundan ve rüzgarından korur. Bu haliyle ortamlarda ısı tasarrufu da sağlanır. Oldukça sessiz çalışan fotoselli kapı sistemleri bazen tek kanat bazen de çift kanat olarak tasarlanabilir. Çok fonksiyonlu kullanıma uygun olan fotoselli kapı sistemleri lamine, temperli ve buzlu cam malzemelerden üretilip monte edilebilir. Firmamız tüm fotoselli kapı sistemleri modellerini deneyimli ustaları ile monte eder.

Otomatik Kepenk

Kepenkler iş yerleri ve garajlarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılır. Kötü hava şartlarından korunma da sağlayarak iş yerinizin ısı kaybetmesini önler. Bu sayede yalıtım görevi de görür. Uzaktan kumanda ile otomatik olarak açılıp kapanabilir. Elektrik kesintisi olduğu zamanlarda elle açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Kepenklerin üretim malzemeleri farklı olduğu gibi modelleri de farklıdır. Firmamız ile görüşerek iş yerinize en uygun kepengi seçebilirsiniz. İhtiyaç doğrultusunda seçilen kepenk daha fonksiyonel olacak ve yüzde yüz performans sağlayacaktır.

 

Hızlı PVC Branda Kapı Sistemleri

PVC branda kapı sistemleri özellikle iç ve dış mekanlardaki ısı transferini önler. Kullanıldığı mekanı tozdan, kirden ve nemden korur. Bu özellikleri nedeniyle daha çok soğuk hava depolarında kullanılan PVC branda kapı sistemleri yaşanan darbeler karşısında esneklik gösterir. Dolayısı ile meydana gelen yırtılmalar daha kısa sürede ve daha az maliyetle çözüme kavuşturulur. Firmamız Kayseri de ihtiyacınız olan kapı sistemi için mekanınıza gelerek ölçü alır ve bu ölçüler doğrultusunda üretim gerçekleştirilir. Deyatlar için firmamızı arayınız.

Seksiyonel Kapı Sistemleri

Seksiyonel kapı sistemleri kullanılacak mekanların mimarı tasarımına uygun olarak firmamız tarafından üretilir. Genellikle tavana doğru kayarak açılan bu kapı sistemleri kapalı otopark girişlerinde kullanılır. Firmamız güvenliğin ve estetiğin en üst seviyede olduğu seksiyonel kapı sistemlerini fabrikalara ve büyük işletmelere de uygular. Seksiyonel kapı sistemleri kullanıldıkları alanda ısı, ses ve ışık gibi yalıtımları sağlar.

Yanakayar Otomatik Kapılar

Yana kayar kapılar genellikle bahçe kapıları ve apartman girişlerinde kullanılan otomatik kapılardır. Ray üzerinde sağa ya da sola kayarak açılır ve kapanır. Firmamız kumandalı sistemler ile daha rahat kullanım sağlar. Kapı hareket halindeyken araç veya insan girişi olduğu zaman, araca ve insana zarar vermemek için otomatik olarak durur. Kapı ağırlığı bin kiloya kadar çıkabilir. Daha geniş kapı aralıkları için daha büyük kapılar tercih edilmelidir. Firmamız garaj ve bahçe kapınız için yana kayar kapı siparişi alır ve otomasyonunu yapar ve kurulumunu yapar. Firmadan hizmet aldıktan sonra teknik destek almaya devam edebilirsiniz. Firmamızdan hizmet aldıktan sonra bakım hizmeti de talep edebilirsiniz.

Biletli Otopark Sistemleri

Biletli otopark sistemleri daha çok ücret karşılığında geçiş imkanı tanıyan ve ücret karşılığına park hizmeti sunan yerler için uygundur. Araç otopark hizmeti almak veya geçiş hakkını kullanmak için bariyere yaklaşır ve butona basarak biletini alır. Daha sonra çıkmak istediği zaman bariyerin yerine gelir ve biletini görevliye verir. Ödemesini yaptıktan sonra görevli bariyeri kaldır butonuna basar ve bariyer kaldırılarak geçiş hakkı sağlanmış olur. Bu sistemlerin içinde bulunduğu yazılımlar son teknoloji yazılımlarıdır. Firmamız il genelinde ilçeler de dahil olmak üzere hizmet veren bir firmadır. Yaklaşık 25 yıllık iş tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile ileri düzey hizmet sunar.

Zincir Bariyer Sistemleri

Zincir bariyer sistemleri giriş alanı küçük olan ve otomatik otopark sistemlerinin kurulamadığı yerlere kurulan sistemlerdir. Zincir takıp çıkarmak ortalama 5 saniye gibi kısa bir sürede olur. O yüzden en yoğun araç trafiğinin olduğu yerlerde dahi kullanım alanı vardır. Özellikle hastane gibi resmi kurumlarda yönetim personeline ayrılmış alanlarda zincir bariyerler dikkat çeker. Zincirler kuvvete karşı dayanıklı olup paslanmaz çelikten üretilmiş malzemelerdir. Firmamız otopark sistemleri için kullandığı her malzemeye belli bir süre için garanti verir. İleri teknoloji kullanarak yapılan yazılımlar ve profesyonel montaj ve kurulum hizmeti ile sektörde lider bir firmadır.

Plaka Tanımı Sistemlerinin Kullanımı

Proton Otomasyondan talep edilen plaka tanıma sistemleri site otopark girişleri için yapılırken, aynı zamanda kamu kurumları tarafından güvenlik amacıyla da talep edilmektedir. Genellikle çalıntı ya da çeşitli nedenlerle aranmakta olan araçları tespit etmek amacıyla, otoyol, köprüler, şehir giriş ve çıkışları, gişeler gibi yerlere kurulumlar yapıyoruz. Ayrıca birçok yerde insan gücü gereksinimini azaltmak için otopark, site girişi gibi yerlerde giriş kontrolü sağlanabilmesi için plaka tanıma sisteminin kurulumunun yapılması bizden istenmektedir.

Görüntülü Diafon Sistemler

Görüntülü diafon sistemleri kurulumları için müşterilerimize kurulum öncesinde bilgilendirme yaparak sistemde kullanılabilecek cihaz çeşitlerini tüm özellikleri ile birlikte gösteriyoruz. Kapı ziliniz çaldığında görüntülü diafon sayesinde kimlerin geldiğini görebileceksiniz. Yeni nesil teknoloji ürünlerini kullandığımız için, son model ürünlerimiz sayesinde apartmanda aynı sistemi kullanan diğer daireler ile sesli görüşebileceksiniz. Görüntülü diafon sistemlerinde dışarıdan geldiğinizde bina giriş kapısını cihaz üzerinde şifre girerek ya da özel kart sistemi ile açabileceksiniz. Bu sistem hem evinizi güvenli yapacak hem de size konfor sağlayacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir