Kapat
Genel 609 views 0

Özel İzmir Arçelik Servis Merkezi

Türkiye’de en çok kullanılan beyaz eşya markalarından biri olan Arçelik, dünyada da bir çok ülkeye ihraç edilmektedir. Bu kadar çok talep görmesinin sebeplerinden birisi ise uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıdır. Bilindiği üzere teknolojik gelişmeler arttıkça bulaşık makinelerini kullanmakta bir o kadar zorlaşmıştır. Ülkemizde bu kadar yaygın kullanıma sahip olan bir firma olan Arçelik bulaşık makinelerinde daha sade ve işlevsel fonksiyonlar eklemektedir.

Yaygın kullanım oranına sahip olan Arçelik, teknik servis imkanı açısından da bir o kadar zengindir. Fakat bu teknik servislerin en güvenilirini bulmak ve ulaşmak bir o kadar zordur. Bu sebepten dolayı İzmir’de Arçelik marka bulaşık makinelerinizin teknik servis ihtiyacını karşılamak adına hizmet veren Arçelik Servis İzmir uzman ve tecrübeli teknik servis ekibiyle hizmetinizdedir. Bu Arçelik servis hizmetine ulaşmaksa çok kolay İzmir’in hemen her yerinden 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi görevlisine arızanız hakkında ön bilgi ve adresinizi verdiğiniz de teknik servis ekibi sizin ayağınıza kadar gelecektir.

Gelen teknik servis ekibi, cihazınızı belirli birkaç performans testine sokarak arızanın nerden ya da neyden kaynaklandığını tespit ederler. Bu tespitin sonucunda ise sizi bilgilendirdikten sonra eğer sizin oynayınız olursa çözüm önerilerini gerçekleştirerek arızanın sonra erdiğinden emin bir şekilde yine size teslim ederler. Ayrıca bir yıl boyunca geçerli işçilik ve parça garantisi vermektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir