Kapat
Genel 399 views 0

Özel Panasonic TV Servis – 444 78 56

LCD, Led TV ya da Plazma TV gibi birçok yeni nesli TV türü çıktı. Üstelik bu televizyonların özellikleri de her gün yenilenerek tamamen farklı boyutlara evriliyor. Tüplü televizyonlardan sonra kısa sürede yaşanan bu değişim bilinen televizyonun tüm teknik detaylarını değiştirdi. Bu yüzden televizyon tamiri denen şey artık çok daha fazla teknik bilgi ve beceri gerektiren bir şey oldu. Artık televizyon tamiri sadece o markada uzmanlaşan teknik servisler tarafından yapılıyor.

Panasonic, diğer TV’lerden oldukça farklı bir işletim sistemi ve teknik detaylara sahip markalardan biri. Bu nedenle Panasonic marka TV’lerin arızaları sadece Panasonic servisleri tarafından yapılmalı. Eğer İstanbul’da iseniz teknik servis sıkıntısı yaşamazsınız. 444 78 56 numaralı Panasonic servisini arayarak gezici ekiplerden size en yakın olanı çağırabilirsiniz.

İstanbul Panasonic Servis bir yetkili servis değildir, özel servistir. Bu nedenle garanti kapsamında ki cihazlarınız, garanti kapsamında onarılmaz. Fakat yetkili servislerin özensiz onarım ve tamiratlarından bıkan müşterilerin çoğunlukla tercih ettiği bir servistir. Özellikle uzun yıllardır bu işi yapan servis, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyor. Bu nedenle de yaptıkları işin kalitesinden ödün vermiyorlar.

Servis yapılan her tamirat için de 1 yıllık garanti veriyor. Bu garanti hem işçilik, hem de parça değişimi için geçerlidir. Eğer siz de asık suratlı ve özensiz çalışan servislerden yorulduysanız, yapmanız gereken tek şey 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak kaliteli bir servis hizmeti almaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir