Kapat
Genel 476 views 0

Özel Samsung Teknik Servis – 444 78 56

Güney Kore’nin ünlü teknoloji devi Samsung deyince hepimizin aklına cep telefonları geliyor. Fakat Samsung cep telefonlarında gösterdiği başarıları ev eşyaları teknolojilerinde de göstermektedir. Samsung marka televizyonlar dünya televizyon teknolojisinde açık ara birinci sırada yer almaktadır. Televizyon teknolojisine yön vermektedirler. Hem kalitesi hem de dayanıklılığıyla bir önce olan Samsung marka televizyonlar, her teknolojik alette olduğu gibi çeşitli sıkıntı ve arızalar verebilmektedir.

Bu sıkıntı ve arızaları gidermek için ise birden çok teknik servis hizmeti veren özel servis merkezlere bulunmaktadır. Ama onların Samsung servisi olarak ne kadar başarı oldukları herkes tarafından tartışma konusu olmuştur. Teknik servis hizmetleri işlerinde uzaman ve eğitimli, art niyetli olmayan kişiler tarafından ya da firmalar tarafından verilmelidir. Kuruluş amacı tamamen müşteri memnuniyeti olan İstanbul Samsung Teknik Servis isminden de anlayacağınız üzere İstanbul’daki bütün Samsung marka televizyon kullanıcılarına hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Bu firmanın teknik servis hizmetlerinden yararlanmakta çok kolaydır. 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak evinizin ya da iş yerinizin açık adresini paylaşarak, çağrı merkezi yetkilisi tarafından sizin konumunuza en yakın teknik servis ekibini yönlendirmesini isteminiz yetecektir. Size mümkün olan en kısa sürede teknik servis ekibi ulaşıp sizin cihazınızdaki arıza tespit işlemi yapılıp, arızanız giderilecektir.

Bu özel teknik servis merkezi yaptığı işlere o kadar çok güveniyor ki sizlere bir yol geçerli işçilik ve parça garantisi sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir