Kapat
Genel 247 views 0

Pendik İkinci El Eşya Alanlar

İnsanlar zamanla kullanmış oldukları eşyaları değiştirmek ve yenilemek isterler. İkinci el eşya ise değiştirilen bu eşyaların başkalarına sunularak onların da kullanmasını sağlamaktır. Kullanılacak durumda olan beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, halı, perde gibi ev eşyalarının ikinci kişilere devredilmesi işini yapan kişi ve kuruluşlar vardır. www.ikincielesya-istanbul.com adresimizden bize ulaşabilir ve ikinci el eşya satışını talep edebilirsiniz. İstanbul büyük bir şehirdir ve içerisinde çok kalabalık insanlar barındırır, bu insanların yaşamlarını kolaylaştırmak için biz ikinci el eşya fırsatları sunmaya çalışıyoruz. Pendik ikinci el eşya alanlar ile satmak isteyenler arasında bir platform oluşturmak için buradayız.

İkinci El Buzdolabı, Çamaşır Makinesi

Evinize yeni bir buzdolabı veya çamaşır makinesi mi aldınız, eskisini satmak mı istiyorsunuz? Bize ulaşın size yardımcı olalım, gelelim evinizden teslim alalım ve sizi taşıma derdinden kurtaralım. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, mikrodalga fırın gibi zaruri ev eşyalarınızı alıyoruz. Değerinde ve iyi fiyatlarla almaya çalışıyor ve sizlerin zarar etmenizi istemiyoruz. Kullanılabilir durumda ve çalışır vaziyette olması tercihimizdir.

Elektronik Eşya Alımı

Televizyon, radyo-teyp, bilgisayar, laptop, CD çalar, Playstation, ses sistemi, tablet, DVD, yazıcı ve daha başka elektronik eşya aksamlarını alıyoruz. Sizlere yenilerini alırken kolaylık sağlamak amacıyla değerinde fiyatlar sunuyoruz. Tüketiciye destek olmak amacıyla çalıştığımız platformda ikinci el eşyasını satana verdiğimiz destek bir tarafa diğer yandan alacak olan kişilere de destek sağlıyoruz. Sizler artık kullanmak istemediğiniz eşyalarınızı atmak yerine onlar üzerinden kazanç sağlıyorsunuz. Diğer yanda sizin ihtiyacınız olmayan eşya ihtiyaçlı kişilerin işlerine yarıyor, onlar da mutlu oluyorlar. Bu nedenle eşyaları çöpe atmak yerine bizlere ulaşım sağlayın ve hep birlikte değerlendirelim.

Pendik’de ikinci el eşya alanlara ulaşabileceğiniz adres : https://www.ikincielesya-istanbul.com/

İkinci El Mobilya Alıyoruz

Koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, masa sandalye, genç odası, çekyat, baza ve evinizde bulunan diğer tüm mobilyalarınızı alıyoruz. İkinci el mobilyaları adresinize geliyor ve alıyoruz, indirme ve taşıma işlemleri bize ait şekilde hizmet veriyoruz. Siz yeni eşya aldığınızda eskileri nereye koyacağım diye düşünmekten kurtulacak, kime vereceğim, nasıl taşıyacağım diye dertlenmekten kurtulacaksınız. Ekibimizle geliyor ve tüm eşyaları tek tek taşıyoruz. Sizlere kolaylık sağlarken bir yandan da kazanç kapısı açıyoruz. Artık işinize yaramayan eski mobilyalarınızı boşa götürmektense sizden alıp değerlendiriyoruz. Evinizde kullanmaktan vazgeçtiğiniz ne kadar eşya varsa bizlere iletebilirsiniz.

İstanbul Genelinden Alım Yapıyoruz

Pendik’te bulunan firmamız için İstanbul genelinden alım yapıyoruz, sizden gelen talepler doğrultusunda randevu oluşturuyor ve uygun zamanda teslim alıyoruz. İkinci el eşya dünyasını bilen ve ekonomiye katkı sağlamak isteyen herkes bu platformda işlem yapıyor. Eşyalarını atmaktansa burada değerlendirmeye sokuyor. Aile ekonomisine katkı sağlarken geniş çaplı olarak ülke ekonomisine de büyük katkı sağlıyor. Bize www.ikincielesya-istanbul.com adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.