Kapat
Genel 435 views 0

Profilo Servis ile Garantili Hizmet Anlayışı

Çamaşır ve bulaşık makinesi özellikle ev hanımları tarafından en çok tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor. Bu cihazlar sahip olduğu çalışma prensibi sayesinde kısa süre içerisinde birçok farklı işlemi yapmak için bizlere yardımcı oluyor. Günümüzde kullanmakta olduğumuz bu cihazların bakım onarım işlemlerini eğer düzenli bir şekilde yaparsanız uzun süre boyunca ek masraf yapmak zorunda kalmayacaksınız cihazların. bakım ve onarım işlemlerini yaparken eğer yedek parça ihtiyaç duyarsanız ve bu parçaları tamamen orijinal bir şekilde elde etmek istiyorsanız Profilo Servis ekibi size bu konuda profesyonel bir şekilde hizmet verebiliriz.

Uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer alıyor ve sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermek için çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Kullanmakta olduğumuz yedek parçalar tamamen firmaların orijinal olarak piyasaya sürdüğü parçalar olduğu için herhangi bir şekilde problem yaşamanız mümkün olmayacaktır.

Bununla beraber sizlere çok daha kaliteli bir şekilde hizmet vermek için değiştirmiş olduğumuz parçalara bir yıl boyunca işçilik ve parça değişimi konusunda garanti veriyoruz. Yapmış olduğumuz bu çalışma sayesinde eğer herhangi bir şekilde problem meydana gelirse ücretsiz bir şekilde Profilo Servis ekibi ile iletişime geçebilir ve ücretsiz bir şekilde hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında çok daha fazla bilgi almak istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilir, ayrıca teknik olarak destek almak için de 24 saat boyunca aktif olan çağrı merkezimiz üzerinden Profilo Servis ekibi ile iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir